Také máte občas pocit, že některý váš vztah je jako začarovaný?

Možná je v něm ohromná a nevysvětlitelná přitažlivost, nebo naopak nenávist.
Možná je to profesní vztah, možná je to někdo z rodiny, soused či kolega z práce.

To, co mají tyto vztahy společné, je hloubka a intenzita, která je někdy až devastující.

V čem nás takový nezpracovaný
a neošetřený vztah může omezovat?

 • Může způsobit emoční bloky a traumata.
  Která nám brání v přijímání a projevování lásky, důvěry a intimity ve vztazích.
 • Může omezovat schopnost otevřeně a jasně komunikovat s druhou stranou.
  Nedostatek komunikace může vést k nedorozuměním, konfliktům a nedostatečnému porozumění.
 • Často vede k opakování vzorců chování a situací, které nepřinášejí růst a změnu.
  Opakované vzorce mohou vést k pocitu, že jsme uvězněni ve vztahu, který se zdá být stále stejný.
 • Může vést k sebeomezení a pocitu, že jsme vázáni na minulost.
  Můžeme se cítit uvězněni ve vzorcích a rolích, které jsme přijali v minulých životech, což nám brání ve svobodném vyjádření naší pravé podstaty.
 • Může bránit našemu osobnímu růstu a duchovnímu rozvoji.
  Pokud se nevypořádáme s lekcemi a výzvami, které karmický vztah přináší, můžeme zůstat uvězněni ve stagnaci a nepřekonávání opakujících se vzorců.

Proces zpracování nezpracovaného karmického vztahu vyžaduje práci na sobě, sebeuvědomování, odpuštění, vyrovnání emocí a integrování lekcí, které nám tento vztah přináší. Terapie, meditace, osobní růstové techniky a duchovní praxe mohou být cennými nástroji pro zpracování a transformaci nezpracovaných karmických vztahů.

Pokud cítíte, že je na čase s některým ze svých karmických vztahů intenzivně pokračovat a uvolnit jejich negativní vlvi na vaši budoucnost, nabízím vám skvělou techniku. Je to meditace přenutí karmických vazeb s Archandělem Michaelem.

Meditace

Přetnutí karmických vazeb s Archandělem Michaelem

Je to technika, kterou používám dvě desetiletí a provedla jsem jí stovky klientek při osobních sezení. Její efekt je často okamžitý. Přináší úlevu a pocit svobody.

V této nejnovější verzi jsem ji vyladila do nejmenšího detailu, aby byla bezpečná nejen pro vás, ale i pro člověka, se kterým budete pracovat.

Tato duchovní praxe může přinést tyto benefity:

Přináší ochranu a podporu při procesu zpracování a transformace karmických vazeb.
Při práci s touto technikou vám archanděla Michael pomůže uvolnit negativní emoce a karmické dluhy i sliby spojené s tímto vztahem.
Přetnuté destruktivních vazeb vás podpoří v rozvoji osobní síly a sebevědomí, abyste lépe zvládali komunikovat své hranice.
Po odpoutání můžete zažít pocit svobody a lehkosti, ve které dosytíte to, co jste vztahu odevzdali na svůj úkor.

Je důležité mít na paměti, že tato technika je duchovní praxe a může pomoci v procesu zpracování vztahových šmodrchanců, ale nezaručuje automatické řešení všech problémů. Vytvoří vám prostor, který je třeba vyplnit vašimi činy, které pro práci s archandělem Michaelem mohou vycházet z vnitřní integrity, na rozdíl od pozice oběti.

Důležité upozornění! 

V této praxi přesekává Michael svým světelným mečem pouze temná, destruktivně spojení. Láska, úcta a vše krásné, co jste spolu zažili, zůstává!

Tato meditace vám tedy nabízí: očistu, uvolnění, transformaci, odpuštění, ochranu a duchovní růst. Dá se použít jak pro vztahy partnerské, tak všechny ostatní, včetně nejužších rodinných vazeb s rodiči i dětmi.

Připravila jsem pro vás mocné kombo

K samotné meditaci vám přidám dva účinné bonusy.

BONUS 1

Dechově vizualizační technika očištění fyzického těla od minulých sexuálních partnerů

Protože si uvědomuji, že intimní spojení s bývalými sexuálními partnery může vést ke vzniku energetických vazeb a připoutání. Tyto vazby mohou mít vliv na naše energetické pole a ovlivňovat naši přítomnost a vnímání, přidala jsem k této meditaci něco velmi unikátního.

Je to dechově vizualizační technika očištění fyzického těla od minulých sexuálních partnerů. Myslím, že nemá obdoby. Když se mi při nahrávání zjevila, byla jsem z ní paf. Je velmi silná a očišťující. Tuto techniku nelze koupit zvlášť. Dává totiž smysl v kombinaci s přehnutím karmických pout. Mám pocit, že až toto propojení je to ONO, co může pomoci vyskočit ze začarovaného kruhu opakování stále stejných vztahových vzorců v partnerství.

Po praxi tohoto dechového cvičení se cítím aktivovaná, územěná a znovuzrozená.

Intimní energetická výměna během sexuálních interakcí totiž může zanechat energetická rezidua v naší auře. Tato rezidua mohou ovlivňovat naši vibraci a energetickou frekvenci, kterou vyzařujeme do okolí.

Proto je, z mého úhlu pohledu, zásadní ošetřit i energetickou úroveň naší bytosti.

BONUS 2

Technika Zlatého zvonu

Pro ještě větší komfort při řešení karmických pout jsem tento balíček vybavila dalším bonusem. A to sice technikou Zlatého zvonu, která je velmi snadná a rychlá. Za pomoci přesně volených slov a vizualizace nás dokáže ochránit od negace a zlých úmyslů ostatních lidé. Zároveň využívá transmutace energie na kvalitu lásky, takže přispívá k budování láskyplného prostoru. Je to zásadní technika, kterou používám, když si připadám v ohrožení.

Co na tuto trojici pomocníků na cestě za svobodnějšími vztahy říkáte?

Takovéhle byly zpětné vazby na tuto meditaci:

Odprostila jsem se od svých bolestí a v sobě nevyřešených a potlačovaných vztahových záležitostí

Zdravím Terezko,

moc děkuji za možnost projít Vaší meditací a dechově vizualizační technikou. V obou případech jsem se dokázala velmi rychle uvolnit a dostat do svého nitra. V průběhu meditace jsem cítila silný tlak, který projel půlkou mého těla, až do hlavy, kde byl nejsilnější a poté se rozprostřel do lehkého vnitřního chvění/mravenčení do rukou, hlavy a hrudníku. Následně ale přišel pocit úlevy a lehkosti, kdy mi bylo až lito, že je meditace u konce.

Meditace i dechová vizualizace se společně krásně doplňují a poskytují tak daleko větší možnost si určité věci uvědomit, pojmenovat a následně je s nadhledem a vděčností opustit.

Věřím, že jsem se díky Vaší meditaci společně s dechovou vizualizací odprostila od svých bolestí a v sobě nevyřešených a potlačovaných vztahových záležitostí. Čímž pokračuje a také začíná má další práce na sobě a svém uzdravování se.

Karolína

Jako bych byla lehčí o velkou tíhu a úplně se narovnala a vyrostla

Já jsem vyrostla… u meditace přetnutí pout jsem se potkala s dotyčným celá nervózní, bylo mi blivno a vlastně se mi vůbec nechtělo ho vidět… a když jsem mu řekla, že mam na něj vztek, rozbolel mě i žlučník.

Ale pak Michael přeťal ty černé provazy a já se úplně otřásla… A jako bych byla lehčí o velkou tíhu a úplně se narovnala a vyrostla . Ufff… je mi úžasně. Teď k němu pociťuji lásku jako k běžné lidské bytosti .

Očištění sex. energie = tak to je dokonalé cvičení na obnovu čisté a voňavé yoni . Vydechovala jsem fakt zuřivě, to mě překvapilo. Tuhle techniku si rozhodně chci zapamatovat a kdybych měla někdy ještě jiného muže, tak ji použiju…. Bylo by super ji učit v sexuální výchově! Fakt…. Cítím se po ní krásně svěží . (A to jsem tolik chlapů neměla.)

Gábi

Přetnutí pout mi přineslo úlevu

Tak mám za sebou meditaci i techniku. Je to krásné, laskavé, ale přitom silné. U meditace jsem si dost poplakala, asi to bylo potřeba. Přetnutí pout mi přineslo úlevu, nejen tu úlevu přetnutí toho tíživého mezi námi, ale i to, že se to pak celé odevzdalo do obláčku lásky. Takové smíření, zůstala vděčnost za společnou cestu i úcta k němu, ale zároveň se rodí odhodlání postavit se do své vlastní síly.

U techniky očištění od bývalých intimních partnerů jsem měla pocit, jako bych získala tuto část svého těla zpět. Cítím se očištěná a energie, která potom proudila, byla zářivá, živá a lehká. Ta práce s dechem tam pro mě byla velmi důležitá, cítila jsem to i fyzicky na těle, že se ta energie bývalých partnerů vypuzuje ven. Moc děkuju za možnost si toto projít.

Lenka

Cena

Pokud ve vás informace psané výše pracují, bude vás zřejmě zajímat, kolik tento trojlístek stojí.
V ceně, kterou vám za chvíli odhalím, není započítaná jen stopážn meditací, které ode mě dostanete ve formátu mp3, ale také dvacet let praxe, kdy jsem je používala a vytunila do detailu.

Za tuto potenciálně život proměňující zkušenost si prosím

1 126 Kč 

ALE POZOR!

Momentálně můžete meditaci získat za zaváděcí cenu. Meditace přetnutí karmických pout s dvěma bonusy vás takt teď vyjde jen na 

929 Kč 

768 + 21%DPH Kč.

Tato nabídka je časově omezená a vyprší za 3 dny.

Upřímně, tato cena je legrační v porovnání s tím, co vám může tato technika přinést za úlevu. Navíc ji můžete využívat opakovaně pro různé vztahy.

Stojí vám rozmotání starých uzlíků za peníze, které každý týden necháte v kavárně?

Objednáním meditace Přetnutí karmických vazeb s Archandělem Michaelem získáš video s mým úvodním slovem a také mp3 záznam samotné meditace zachycený na kvalitní mikrofon. K tomu  mp3 záznamy obou bonusů. Vše najdeš přehledně na jednom místě v privátní členské sekci. 

Ještě jste stále tu?

To by vás mohly zajímat odpovědi na tyto otázky:

Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.

Co když mi meditace nesedne?

Jako u všech ostatních mých online služeb máte i na tuto garanci vrácení ceny, když napíšete do 14 dnů od koupě. Peníze vám budou obratem vráceny bez zvídavých otázek.

Mohu tuto techniku použít i na děti?

Ano. Pracujeme tu s přetínáním toho, co nás zatěžuje. Archanděl Michael svým světelným mečem přetne jen to nefunkční a láska a další podporující atributy vztahu zůstávají.

Co když mi to přetnou nejde?

I to se může stát. Archanděl Michael od nás nemůže odseknout něco, k čemu nedáme vnitřní svolení. On jen manifestuje naši niternou touhu. Pokud je pro nás z jakéhokoliv důvodu omezující karmické propojení důležité, můžeme si ho ponechat a Michaelův meč nic nezmůže. V tomto případě bych se k technice vrátila později s odstupem pár týdnů. Někdy jen potřebujeme dozrát, jindy potřebuje dozrát čas.

Bojím se, že takto o toho člověka přijdu.

Chápu. To je validní obava. Může se stát, pokud byl váš vztah založen na sdílení bolesti, že vám tento člověk zmizí ze života, protože už nebudete mezi sebou mít magnet, který vás bude spojovat. Z mého pohledu to je prospěšné a svobodu přinášející. I když chápu, že to může být zpočátku bolavé.

Můžu techniku opakovat i s tím stejným člověkem?

Můžete, nicméně více vždy neznamená více. Přijde mi lepší se do procesu hezky vložit, prožít, přeseknout a pak dát důvěru životu, že danou změnu zmanifestuje ve prospěch všech zůčastněných. Dala bych si tedy mezi jednotlivými poslechy třeba týdenní pauzu.

Také nedoporučuji naráz řešit víc lidí. Mohlo by to být intenzivní a zahlcující. Čas na integraci každé změny je součástí hojení. Kdy přijde čas na pořešení dalšího člověka budete vědět intuitivně. Pomůže si uvědomit, jak ve své představivosti vnímáte toho prvního. Pokud u této představy budete cítit vnitřní klid, můžete se pustit do dalšího vztahu.

Přijde mi, že jsem vyrostla

Meditaci jsem skoro celou probrečela... můj anděl strážný v podobě mojí babičky, která tady se mnou už dlouho není a její lásky plné objetí mě rozbrečelo hned na začátku... přišel ten,kdo měl a pocit tíže na hrudi byl velký. Opravdu fyzická bolest se změnila v lehkost a klid, přijde mi, že jsem vyrostla a mám hrudník velký jako skříň ... paráda.

Tak mám za sebou tu druhou... uf, takhle po sobě je to tedy mazec musím říct... přišla zase fyzická bolest, ale dýcháním se posunovala až odešla skoro úplně. Citim, že tahle bude chtít ještě zopakovat,  asi je potřeba. Ne že bych měla tolik partnerů, ale ten poslední na mě naházel energii tolika žen, že budu pokračovat ...moc děkuji.

Míša

Je to znovuzrození
S možností svůj život proměnit

Mám poslechnuto .

Děkuji ti za možnost osvobození se i vyčištění,
pocity i energie uvnitř rychle se mění.
S andělem a archandělem cítila jsem slzy v očích,
mám pocit, že ještě hlava se mi točí.
Díky vyčištění ještě cítím motýly,
v místech kde pavučiny byly.

K čištění mi přišlo:

Děkuji ti za tohle léčení
Uzdravením se ti odměním.
Pouštím ven
Nečistoty výdechem
Najednou tu znovu zářím
Úsměv není jen v tvé tváři.
Děkuji ti, že odvahu jsi měla
Tím i svůj čípek jsi uzdravila

Na začátku meditace

Anděl strážný a Michael s mečem v ruce
Dovolila sis přetnout pouta
...už necítíš se odkopnutá
Noha v místě zlomení
Hned se pocit proměnil
Že se úraz vlastně neudál,
Ty nestojíš opodál!
Máš energii nápady i sílu jít dál
...není nikdo, kdo by tě svazoval.
Je to znovuzrození
S možností svůj život proměnit

Jitka

Po meditaci se mi projasnil svět

Meditace Přetnutí karmických pout je laskavý způsob, jak jsem se mohla pověnovat pro mne dost náročné oblasti. Tereza vás bezpečně a vlídně provede celým procesem a za pomoci archanděla Michaela se odpoutáte od vztahů, které už do vašeho života nepatří. Po meditaci se mi projasnil svět a jistě si ji ráda zopakuji. Děkuji!

Meditace Odpoutání od minulých sexuálních partnerů je skvěle realistická. Moc se mi líbí, že to není pouze vizualizace, ale že čistím pomocí dechu. Tím, že má technika tři kola, je dost času pověnovat se čištění důkladně. Odevzdávání starých energii ohni je opravdu očistné. Po meditaci se cítím lehce, nově a radostně.

Zuzka

Kdo pro vás meditaci připravil

Tereza Kramerová

Průvodkyně po krajině mysli. Meditací a hraním si s myslí se s vášní zabývám přes 20 let. Provedla jsem tisíce klientů jejich vnitřním světem a na základě těchto zkušeností se mi začaly ukazovat archetypální souvislosti mezi naším vědomím, nastavením mysli a tím, jak se cítíme na světě.

Meditace, které tvořím, nejsou vymyšlené dopředu. Vždy si dám záměr, a pak jen popisuji obrazy, které se mi samy nabízejí. Jsou to tedy živoucí prožitky pocházející z prostoru za myslí.

Objednávka

Vyplňte formulář (e-mail, jméno a příjmení, popř. zvolte stát, zvolte platební metodu – lze platit i běžným bankovním převodem) a klikněte na tlačítko Objednat. Ihned po zaplacení vám přijdou osobní přístupy k meditaci na váš e-mail.