Meditace

Znovuzrození

Přemýšlíš někdy o tom...

  • kdo doopravdy jsi?
  • A co ve skutečnosti chceš tvořit?

Já medituji pravidelně a vím, že odpovědi na tyto otázky jsou někde uvnitř nás. Právě proto jsem pro vás vytvořila živou meditaci Znovuzrození, kterou prošlo více než 5000 lidí na mém Instagramu vědomy_zivot.

Při této meditaci jsme se společně prošli šesti branami a odevzdali části sebe, které nás zatěžovaly. Tento proces nás nakonec dovedl ke čistému, pravému JÁ. Bez konceptů, rolí a závislosti na hmotném světě. 

Meditace je nyní k dispozici i pro vás za symbolickou cenu. Pokud jste někdy cítili potřebu restartu, tato meditace má potenciál udělat tlustou čáru za minulostí a postavit vás na zářivou startovací čáru nové životní kapitoly. Vkročíte do ní s novým povědomím o tom, kdo jste, co chcete tvořit, jaké vztahy má smysl posilovat a co k vám patří a co nikoliv.

Než svého života naplno, je důležité si uvědomit, kdo jsme a co nás skutečně naplňuje. Pokud se cítíte připravení na tuto cestu sebeobjevování, tato meditace je pro vás. Sejdeme se uvnitř.

V členské sekci na vás bude čekat video záznam celého živého vysílání a mp3 záznam meditace pořízený na kvalitní mikrofon.

Celou meditaci doprovázím muzikoterapeutickými nástroji a je velmi laskavá, i když to neznamená, že lehká.

Odkládání své identity někdy bolí. Nicméně to, co na nás pak čeká za poslední branou, rozhodně stojí za to!

Dokážete si představit, co zbyde, když odložíte své masku, role i diplomy? Pokud jste tím prožitkem neprošli, tak asi ne. Ale jak jednou zažijete propojení s pravou podstatou sebe sama, je to poznání, které mění perspektivu.

Tuto meditaci jsem vedla živě na svém Instagramu vedomy_zivot a prošlo jí více než 5000 lidí.

I takovéhle byly zpětné vazby:

Meditace Znovuzrození pro mě byla krásný a pečující zážitek. Již delší dobu jsem potřebovala projít přesně takovým osvobozujícím a očišťujícím zážitek. Díky němuž jsem s lehkostí a v obrovské úctě a laskavosti k sobě sama mohla odložit vše, co už mi neslouží a vědomě si nechat jen to, co aktuálně potřebuji. Ten pocit lehkosti se těžko popisuje, bylo to jako lusknutím prstu shodit 10 kg nebo balvan z hrudi. Mockrát za tu možnost a příležitost děkuji 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🍀❤️
Petra
Tohle byla jedna z nejkrásnějších meditací, kterou jsem zažila. V jednu chvíli jsem cítila tak nádherné propojení, vnímala, jak jsem součástí celého vesmíru a prožila tak nádherný pocit důvěry, že se všechno děje přesně tak, jak má. S odstupem mohu říct, že to pro mě byl až přelomový okamžik, který spustil zásadní, pozitivní změny v mém životě. Děkuji 🙏
Hanka

Reference jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků nebo reálných lidí, kteří meditací prošli v rámci vysílání na Instagramu.

Cena

Cena je opět symbolická. Je to méně, než zaplatíte za dortík s kafem. Navíc vám to nevyhodí krevní cukr, ale naopak ukáže sladkost, kterou nosíte v sobě.

120 Kč + 21% DPH = 145 Kč

Objednáním meditace Znovuzrození získáš záznam živého vysílání  a také mp3 záznam samotné meditace zachycený na kvalitní mikrofon.

Tato meditace je vhodná pro ženy i muže a nemá žádnou kontraindikaci. (Ani těhotenství.) Jen je třeba mít OCHOTU pustit se starého a ODVAHU vstoupit do nového dobrodružství.

Kdo pro vás meditaci připravil

Tereza Kramerová

Průvodkyně po krajině mysli. Meditací a hraním si s myslí se s vášní zabývám přes 20 let. Provedla jsem tisíce klientů jejich vnitřním světem a na základě těchto zkušeností se mi začaly ukazovat archetypální souvislosti mezi naším vědomím, nastavením mysli a tím, jak se cítíme na světě.

Meditace, které tvořím, nejsou vymyšlené dopředu. Vždy si dám záměr, a pak jen popisuji obrazy, které se mi samy nabízejí. Jsou to tedy živoucí prožitky pocházející z prostoru za myslí.

Objednávka

Vyplňte formulář (e-mail, jméno a příjmení, popř. zvolte stát, zvolte platební metodu – lze platit běžným bankovním převodem) a klikněte na tlačítko Objednat. Ihned po zaplacení vám meditace přijde na váš e-mail.