Meditace

Vystoupení z řady předků

Možná vám už také někdy proletěla hlavou tato přesvědčení:

  • Nesmím být vidět.
  • Nemám právo na (lásku, štěstí, úspěch...).
  • Nemohu si dovolit (dělat věci jinak...).
  • V naší rodině máme (těžké porody, potraty, smůlu v lásce...).

Možná měla úplně jinou podobu, ale výsledek byl, že jste si sami přistřihli křídla, sklonili hlavu a spokojili jste se s něčím, co bylo hluboce pod laťkou vašich možností.

Jedním z důvodů, který může za těmito postoji být, je LOAJALITA k předkům.

Tedy sounáležitost, která říká: „Když budu jako vy, budete mě mít rádi. Budete na mě pyšní.“ Už když čtete tato slova, je vám jasné, že to je blbost!

Kdysi někomu z vašich předků tento postoj mohl zachránit život, ale dnes už nemá žádný užitek.

Je to jako jezdit celý život na kole s postranníma kolečkama. Kdysi byla potřeba... Ale teď nás jen zpomalují a neumožňují nám dojet tam, kam nás srdce táhne.

Cítíte, že už je na čase odmontovat postranní kolečka a rozjet se životem bez zátěže, kterou jsme v dobré víře převzali od našich předků?

Přenosy z generace na generaci jsou už dokonce vědecky podložené.

Prožité trauma zanechá značku na genech, které se pak předávají dalším generacím. ⁣
⁣Tato značka nezpůsobí mutaci, ale ovlivní to, jak se daný gen projeví. ⁣
⁣Říká se tomu epigenetika, která je již podložená vědeckými studiemi. ⁣

Máme tak v sobě zápisy zkušeností generací, které nám předcházely. ⁣

Nevím, jak to funguje na úrovni genů, ale v oblasti našeho vědomí je možné tento přenos zastavit. ⁣

Můžeme vystoupit z řady a odložit automatizované reakce, které se dědí z generace na generaci. ⁣

Pokud vás tohle téma zajímá, provedu vás speciální a jedinečnou meditací, která přesně toto řeší. Poděkujeme našim předkům za jejich dary, upozornění a ochrany a to, co nám již neslouží, jim přes jezero lásky vrátíme. ⁣

Když VYSTOUPÍME Z ŘADY, začneme tvořit nový generační zápis pro sebe i ty, kteří z něj vzejdou. ⁣

Říká se, že tím, že měníme sebe, léčíme generace, které tu byly před námi, i ty, které z nás vycházejí. Já tomu věřím.

V této meditaci pošleme směrem vzad i vpřed mohutné léčení. Na jejím konci budete stát ve své síle, se svými stíny, s hlavou vztyčenou a možná poprvé bytostně ucítíte, jak ohromnou podporu a obdiv od svých předků dostáváte. ⁣

 Také si uvědomíte, co od svých předků chcete a v jaké tradici budete rádi pokračovat a co už naopak neslouží. Jako ta postranní kolečka u kola. A nemusíte se obávat. Meditace je velmi laskavá i k vašim předkům, takže jim nikterak nepřitížíte. Naopak jim přes jezero lásky ukážete, jak se jejich dar života krásně rozzáří.

Tuto meditaci jsem vedla živě na svém Instagramu vedomy_zivot a byla to ohromná síla. Živě se nás sešlo přes 500 a v záznamu meditací za 24 hodin prošlo přes 8 000 lidí a zpětné vazby byly nádherné, tak jsem se rozhodla ji dát takto k dispozici

Počtěte si, co po ní zažili lidé, kteří jí již prošli.

Reference jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků nebo reálných lidí, kteří meditací prošli v rámci vysílání na Instagramu.

Cena

Cena je symbolická. Méně, než je vstupné na lekci jógy, méně než dvě kávy, méně než cena jedné pizzy. Možná, že někomu pizza změnila život, nicméně investice do této meditace má mnohem větší potenciál pro řádný životní odpich.

120 Kč + 21% DPH = 145 Kč 

Objednáním meditace Vystoupení z řady získáš záznam živého vysílání: tedy celé video s vysvětlením na začátku, a také mp3 záznam samotné meditace zachycený na kvalitní mikrofon.

Tato meditace je vhodná pro ženy i muže a nemá žádnou kontraindikaci. (Ani těhotenství.) Jen je třeba mít OCHOTU pustit se starého a ODVAHU vstoupit do nového dobrodružství.

Kdo pro vás meditaci připravil

Tereza Kramerová

Průvodkyně po krajině mysli. Meditací a hraním si s myslí se s vášní zabývám přes 20 let. Provedla jsem tisíce klientů jejich vnitřním světem a na základě těchto zkušeností se mi začaly ukazovat archetypální souvislosti mezi naším vědomím, nastavením mysli a tím, jak se cítíme na světě.

Meditace, které tvořím, nejsou vymyšlené dopředu. Vždy si dám záměr, a pak jen popisuji obrazy, které se mi samy nabízejí. Jsou to tedy živoucí prožitky pocházející z prostoru za myslí.

Objednávka

Vyplňte formulář (e-mail, jméno a příjmení, popř. zvolte stát, zvolte platební metodu – lze platit běžným bankovním převodem) a klikněte na tlačítko Objednat. Ihned po zaplacení vám meditace přijde na váš e-mail.