Někdy je ten osobní rozvoj pořádná fuška.

Řešit rodiče, hýčkat vnitřní dítě, čistit čakry, stavět konstelace, meditovat, transformovat, uvědomovat si...

Já vím, že vás takovou prací také zaměstnávám a provádím vás vnitřním světem, abyste uviděli, zvědomili a změnili své vnitřní postoje.

Jenže ono nejde pořád jen makat.

Po nádechu přichází výdech. Po práci jsou koláče.

A já teď pro vás jeden koláček mám.

A vůbec vám nezvedne krevní cukr. 😀 Naopak. 

Dovede vás do relaxace, pohody a třeba vás i doprovodí ke spánku.

Když mi došlo, že v mém repertoáru chybí praxe, ve které se nic nemusí a můžeme se jen nechat hýčkat přítomností, přemýšlela jsem, co by měla obsahovat.

Mé zadání bylo, aby:

měla zklidňující účinky, které umí pomoci utišit mysl a snížit stres a úzkost;

pomáhala dosáhnout hlubšího stavu meditace a prohlubovala uvolněnou koncentraci;

pomáhala harmonizovat traumata a podporovala emocionální uzdravení;

harmonizovala tělo a mysl pro celkový pocit pohody a vitality;

byla prostředkem pro duchovní růst a prohlubování spojení s vlastním já;

ulevovala od fyzických obtíží, jako třeba zvládání bolesti, nebo působila podpůrně při léčbě nemocí.

Tohle vše se zhmotnilo,

když jsem se naživo potkala se Solfeggio frekvencemi.

Ležela jsem při koncertě na zemi a tělem mi jezdil mráz nahoru a dolů. Cítila jsem, jak se energetické tělo poslechem hudby načichává, čakry se harmonizují. Byla jsem okouzlená!

Poslední rok se zabývám biorezonancí a přijde mi naprosto skvělé, že ji každý můžeme mít doma. A nemusíme na to vlastnit přístroj za statisíce.

Co jsou Solfeggio frekvence?

Jsou to specifické hudební frekvence, které byly historicky používány jako součást starých způsobů zpěvu a komunikace ve středověké hudbě. V současné době jsou často spojovány s alternativními formami léčby a duchovním růstem.

Jsou spojené s určitými emocionálními a duchovními aspekty, ale jejich účinnost je stále předmětem debat a výzkumu. Pro mnoho lidí však představují zajímavý způsob, jak se zklidnit, uvolnit, podpořit sebeléčivou schopnost těla a také pročistit prostor.

Pro účel Vesmírného wellnessu jsem se spojila s vášnivým badatelem na poli frekvenční harmonizace, Gabrielem Pospíšilem.

Je autorem jedinečného vibrafonu, což je nástroj, který je vyladěný na prapůvodní frekvence tónů, které mají harmonizační efekt na naše (i jemnohmotná) těla. Jakmile je uslyšíte, ucítíte na vlastní kůži, že to nejsou jen ezoterické domněnky.

Gabriel Pospíšil pro vás, na základě mé prosby a vloženého záměru, se svým kolegou fujaristou Matějem Rizmanem vytvořil unikátní nahrávku. Dostanete ji ve dvou délkách (23 a 45 minut) a odnese vás na svých harmonizujících frekvencích do říše hluboké relaxace.

Relaxace je to, co potřebujeme

Právě relaxace je to, co potřebujeme, aby naše tělo i mysl dobře fungovaly. V zahlcující době neustálých podnětů potřebujeme pravidelně vypínat, přelaďovat se do parasympatického nervového systému, kdy:

dobře spíme,

dobře trávíme,

snadno se rozmnožujeme,

dobře se léčíme,

a máme radost ze života.

Frekvenční meditace je jako zmáčknutí tlačítka restart na počítači.

A abych i já přispěla svým darem k dílu, nahrála jsem úvod a závěr meditace.

Na začátku vás uvedu do vesmírného harmonizačního vajíčka, ve kterém si svým vlastním záměrem nastavíte, co chcete, aby poslech Solfeggio frekvencí harmonizoval. Můžete se zaměřit na ozdravení těla, vztahů či svého niterného nastavení. Můžete být maximálně konkrétní.

No a na konci vás zase svým hlasem ukotvím v přítomnosti. I když...

Vesmírný wellness je frekvenčně-meditační koupel, u které můžete s klidným svědomím USNOUT!

V této meditaci totiž opravdu nemusíte dělat vůbec, ale vůbec nic. Moudře zvolené frekvence se postarají o to, aby každá vaše buňka dostala harmonizační impulz, a vaším úkolem bude to jen umožnit.

Ať nekupujete zajíce v pytli... 

Tak tady můžete ochutnat ukázku Solfeggio frekvencí od Gabriela.

⤵︎

Myslela jsem ovšem i na to, jak tento relaxační element přenést do běžného života, kdy zrovna nemáte možnost si na půl hoďky „schrupnout“ při poslechu.

Proto jsem pro vás nahrála dechové cvičení DECH PŘÍRODY inspirované zlatým řezem. Je to jednoduchý a velmi přirozený dechový vzorec, který nám pomáhá k relaxaci i v momentě, kdy potřebujeme fungovat v realitě. Stačí 2 minuty dýchání a rozdíl v mentálním nastavení je markantní. 

Co říkají první posluchači

Terezko! To byla krása! Ani se mi nechtělo zpátky do reality. Už v první chvíli se moje tělo tak krásně povolilo a uvolnilo a celou dobu brnělo. Potom mě hudba přenesla úplně jinam. Cítila jsem se jako bohyně, středem pozornosti a silná. Splynula jsem s vesmírem. Nádherný zážitek. Přesně mi to zapadlo, co jsem potřebovala. Děkuji. 🙏🏻😘Mariana
Meditace byla nádherná, kouzelná, jako takové pohlazení po duši i na těle. Jemná a přitom tak silná. Cítím se vyživená a plná klidu, pocity ještě doznívají v těle. V jednu chvíli jsem se dokonce viděla ve wellness a jak jsem omývána vodou a měkoučkýma houbičkama. Moc děkuji za možnost být mezi prvními a mít možnost meditaci vyzkoušet. Budu meditaci poslouchat jako psychohygienu po práci, moc jsem si to užila. ❤️
Veronika Kuhnová
Meditace byla pro mě balzámem nejen na duši, ale i pro srdce a pro hlavu. Připomínalo mi to přerámování, které, když je potřeba, používám při koučování. Bylo velmi úlevné napsat na levou stranu obrazovky, co mě tíží, co bych chtěla jinak, a v pravé vidět to, jak bych to chtěla mít. A pak tu situaci i sebe nechat opečovat. Během poslechu zvuků mi k tomu přicházely další obrazy i odpovědi, jak se situace vyvine a zlepší. Jsem zvědavá, jak se to projeví v realitě! Když jsem poslouchala tu melodii, bylo to, jako kdybych otáčela velmi pomalu Arabeliným prstenem, který pozvolna a něžně mění k lepšímu to, co potřebuji.
Ali
Dobrý den, Vesmírný wellness jsem si moc užila. Příjemné a jemné ladění duše i těla. Chvílemi jsem se opravdu cítila „promývána“ a po skončení meditace jsem měla pocit měkkosti, zabalení do peřinky. Následné noční sny mě přesvědčily, že nejde jen tak o nějakou uspávanku, ale že moje duše má bolesti, které nechci dál nést. Takže můj závěr je, že pokud se otevřeme, můžeme se pře-ladit na všech úrovních naší bytosti. Řekla bych, že by mohl být Vesmírný wellness prostředkem určité duševní/duchovní hygieny. Těším se, až si meditaci znovu pustím, a děkuji za tu možnost si ji zkusit.
Helena
Ahoj Terezko, moc děkuji za nahrávku. Pouštěla jsem si ji, když mě bolela hlava, točila jsem se, jako když mám kocovinu, i když jsem nic nepila. Už v úvodu, kdy jsem přesunula pozornost z hlavy do vnitřního srdce, se mi ulevilo. Ale jak začala hrát hudba, tak jsem měla pocit, že mi celé tělo jemně vibruje, jako by zpívalo spolu s tou hudbou. 🙂 Nevím, jak lépe to popsat, takhle to zní zvláštně. Je mi rozhodně líp psychicky, jsem klidnější a posun vidím i ve fyzickém stavu.
Lenka

Co tedy ve Vesmírném wellnessu dostanete?

⤵︎

Meditačně-frekvenční nahrávku ve dvou délkách (23 a 45 minut) a ve dvojím provedení (mp3 i wav formát) pro hlubokou relaxaci a harmonizaci, kterou můžete poslouchat opakovaně. Klidně každý den. Je velmi příjemným společníkem při usínání.

+

Frekvenční nahrávku bez mého slovního doprovodu pro chvíle, kdy se vám nechce poslouchat vůbec žádné instrukce.

+

Dechovou praxi zlatého řezu.

+

Přidám ještě záznam živého povídání o frekvenční harmonizaci s meditací na harmonizaci orgánů.

Toto vše můžete prožít za 790 Kč + 21 % DPH. Celkem tedy  za 956 Kč.

Možná vás napadá...

Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.

Má tato meditace nějaká omezení?

Nemá. Mohou ji poslouchat ženy, muži, těhotné i děti. A dokonce i domácí mazlíčci :). Je velmi něžná a pečující.

Co když při poslechu usnu?

Tak to bude jen dobře! Frekvenční harmonizace funguje, i když nejsme bděle přítomní. Navíc je tato frekvenčně-meditační nahrávka sestavená právě tak, aby nás vedla do hluboké relaxace, která má ke spánku blízko.
No ty bláho. Tak tohle je velká paráda. To by měl mít k dispozici vážně úplně každý!!! Když jsi mluvila, ještě mi malinko lítaly myšlenky, ale jakmile se rozezněl první tón - NO TY BLÁHO! Ufff, ještě teď mi brní celé tělo. Přede jak kočka. Okamžitě jsem cítila, jak se mi rozšuřuje vědomí. Ocitla jsem se v nádherném chrámu a pozorovala hru světel, které tvoří slunce skrze okna. A pak jsem procestovala celý svět. Za těch pár minut jsem byla v nádherné dřevěné chatě, ašrámu, na poli plném květů máku. Cítila jsem vánek na své tváři. Nechtělo se mi vůbec odtud. Zítra jdu do welnessu zas!
Hanka
Moc ti dekuju za vesmírný welness Terez, je to pohlazení. Jakože opravdový, přijdu si teď jako heboučký králíček, jak v mysli, duši, tak těle… Trošku špatně se mi to popisuje, ale slova pohlazení a laskavost to asi vystihují nejlépe. Je to úžasný Terez, nemůžu se dočkat plný verze ❤️ Děkuju ti za to.
Tereza
Terezko, ještě jednou moc děkuji za možnost dobít baterky díky tvé meditaci. Byl to pro mě velký zdroj energie v řádící střevní bouři, která moje syny dost potrápila. Meditaci jsem si dělala večer před spaním. Vnímala jsem tvůj hlas a viděla krásně obrazy vesmíru plného galaxií a mlhovin. Okamžitě se mi uvolnil tlak na hrudníku, který jsem cítila už dva dny díky vyčerpání. Jako bych se celá rozpustila a znovu složila. Co pro mě bylo zvláštní, že po celou dobu meditace jsem cítila výboje v končetinách až mi to házelo rukama i nohama a proč se to děje mi cvaklo až v momentě, kdy jsi říkala, že tělo je krásně energetizované. 😂
Denisa

Kdo je Gabriel Pospíšil?

Volám sa Gabriel Pospíšil, som z Martina a venujem sa muzikoterapii, intuitívnemu bubnovaniu, vybráciám a všetkému  čo s tým súvisí. Vyrobil som hudobný nástroj, ktorý je unikátny tým že je naladený v posvetnej geometrii, čiže ako základ ladenia som použil 9 Solfeggio frekvencii. Jeho tóny prenikajú hlboko do organizmu a obnovujú genetickú a bunkovú pameť. Tým spúšťajú samoliečiaci proces. Zažíjete výnimočný zvukovyý kúpeľ, ktorý vás aktivuje k práci na sebe.

Kdo je Tereza Kramerová?

Průvodkyně po krajině mysli. Meditací a hraním si s myslí se s vášní zabývám přes 20 let. Provedla jsem tisíce klientů jejich vnitřním světem a na základě těchto zkušeností se mi začaly ukazovat archetypální souvislosti mezi naším vědomím, nastavením mysli a tím, jak se cítíme na světě.

Meditace, které tvořím, nejsou vymyšlené dopředu. Vždy si dám záměr, a pak jen popisuji obrazy, které se mi samy nabízejí. Jsou to tedy živoucí prožitky pocházející z prostoru za myslí.

.

Tak co, vnoříte se s námi do vesmírného vajíčka, ve kterém vás harmonické frekvence ukolébají do hlubokého uvolnění? Dovolíte si tuto sebepéči?

Já si přeji, aby tato krásná a jedinečná nahrávka našla cestu k těm, kteří ocení její něžnou péči a potenciál, který otevírá.

Subham astu sgarvadžagatam. Kéž jsou šťastny všechny bytosti.

OBJEDNÁVKA

Vyplňte formulář (e-mail, jméno a příjmení, popř. zvolte stát, zvolte platební metodu – lze platit i běžným bankovním převodem) a klikněte na tlačítko Objednat. Ihned po zaplacení vám přijdou osobní přístupy k meditaci na váš e-mail.