Rodičovství je jedna z nejnáročnějších duchovních škol.

  • Máte občas pocit, že nechápete, z jaké planety vaše dítě přiletělo?
  • Vnímáte, že pod hladinou mysli vašeho dítěte jsou důležité souvislosti, které vám unikají?
  • Potřebovali byste najít společnou notu a sladit se, aby vaše komunikace lépe plynula?

Naprosto vám rozumím. 

Sama mám 3 děti a pocitů mateřské bezmoci a zmatenosti jsem si užila a užívám stále dost.

To, co mi vždy pomůže, je se naladit na duši dítěte.

Nekoukat na to tělo, ani osobnost, ale podívat se hlouběji. Až k samotné esenci duše.

Propojení se s touto vrstvou vědomí vašeho dítěte vám přinese:

POCHOPENÍ

Pochopení, KÝM opravdu je (bez hodnotících brýlí toho, co je „normální“).

NAHLÉDNUTÍ

Možnost nahlédnout na DARY, které vaše dítě přináší (i když zatím nemusí být objevené a rozvinuté).

NAVNÍMÁNÍ

Příležitost navnímat, co vás přišla tato duše NAUČIT.

Neříkám, že díky tomu pominou veškeré pře a nedorozumění, ale to co vám toto poznání umí nabídnout, je:

  • větší klid v interakci s dítětem,
  • pochopení neviditelných souvislostí,
  • uvědomění si, co si to tu spolu odžíváte.

Za mě to jsou vhledy, které jsou zásadní pro to, abychom snáze našli formu soužití, ve kterém se potkáváme ve středu.  Se zdravými hranicemi, a přitom v laskavosti a pochopení.

Pokud se vám něco z toho zamlouvá, tak...

Vás zvu na výlet do svatyně setkání duší

Tam dostanete příležitost potkat se se svým dítětem a zažít ho jinak, než jak ho znáte. 

Může to být velmi silný, dojemný a oči otevírající zážitek.

V meditaci Setkání s duší dítěte vám předám laskavý způsob, jak pochopit, jakou bytost jste pozvali na tento svět. A je jedno, jestli je to miminko v bříšku, novorozenec, batole, puberťák, nebo už dospělý syn či dcera.

Na konci meditace dostanete příležitost společně probrat, co potřebujete. Uvidíte, že vnímání dané situace se po setkání s duší zjasní a promění.

Přečtěte si, jak tuto meditaci prožili tito rodiče

Přála bych tuhle meditaci každé mamince a každému tatínkovi, aby mohli lépe porozumět a napojit se na své vlastní děti. Je to ten nejkouzelnější dárek, jaký může rodič dítěti dát a já jsem Vám za něj, Terezko, moc vděčná. Dostala jsem se na překrásné místo, které si v sobě budu nosit už navždy. A konečně jsem pochopila, jak být mému synovi lepší mámou. Možnost popovídat si s jeho dušičkou a vidět ji zářit a vědět, co potřebuje je pro mne veliká úleva a krásné poznání. Popovídat si s mým 17měsíčním synem a dostat jeho podporu a láskyplné uklidnění mě zahřálo na srdci a pomohlo mi vidět mateřství jinak, hezky jinak.

Radka

Přemýšlím, jak začít. Ta meditace byla silnější, než jsem čekala. Nebojím se ani použít slovo „transformační“. Dostala jsem se do opravdové hloubky a myslím, že tomu napomohlo promyšlené opečování před samotným setkáním s duší dítěte. Věděla jsem, že moje děti potřebují lásku, ale až nyní jsem prožila, jak moc. Vděčností jsem plakala nad tím, co jsem se dozvěděla - nad jejich strachy ze srovnávání s jinými, nad obavami ze ztráty bezpečí, které jsem se zavázala jim dát. Meditaci jsem ukončovala se slzami v očích s vědomím vděčnosti a úžasem nad mými dětmi, nad cestami, kterými si přejí se dát.

Meditací jsem prošla dvakrát. Jednou v noci a podruhé odpoledne s dopadajícími paprsky slunce na mou tvář. Obě měly svůj půvab, ale více mě zasáhla ta odpolední, težko říci, zda zapůsobilo působení slunce...

Hanka

Ta meditace byla úžasná! Bylo to tak silné, že jsem celé setkání s duší mé dcery seděla bez hnutí a to se mi moc nestává. Mé vidiny nebyly vždy „vidět", ale co jsem potřebovala, to jsem v tu chvíli věděla. A ač jsem zřetelně neslyšela, co duši mé dcery trápí, vím, jak mohu pomoci. A nejzajímavější bylo, když za mnou po meditaci dcera dvě hodiny před odjezdem na ineternát přišla, objala mne, dlouho držela a říkala, že i když je stále se mnou, už nyní se jí stýská, protože za chvilku na týden odjede. Naše duše tu jsou správně a vědí, že ani slova nepotřebují.

Každá Terky nová meditace mne překvapí tím, jak jde přesně na to, co potřebuji, co řeším, co je můj problém. Jsem ráda, že jsem si v tomhle životě Terku našla a že jí přes mobil tak trochu znám. Terko, ze srdce děkuji za vše, co děláš a taky jak to děláš. Jsi úžasná bytost.

Kamila

Terezko, děkuji Ti za tuhle meditaci a úžasné vedení k tak nádhernému setkání. Je to pro mě skoro jako zázrak, jak „málo“ stačí k tomu, abych se mohla podívat pod povrch. Zatím jsem meditaci vyzkoušela na setkání s duší nejmladšího z mých třech dětí a bylo to krásné a hluboké setkání, které mi doslova vlilo do srdce vlnu lásky a odhodlání dívat se pod povrch věcí i v běžných situacích života. Těším se na setkání s dušemi mých dvou dcer a určitě se budu k meditaci vracet, možná nejvíc ve chvílích, kdy bude vzájemného porozumění v životě méně. S láskou a věčností.

Kateřina

Ještě jednou děkuji, je to nádherná, okouzlující meditace. Která umí přenést a zažít tak nádherné propojení. Je vlastně úplně jednoduchá, až pohádková, ale přesto tak silná, strhující a pravdivá. Dá přesně co má a odkryje, co má být odkryto. Díky ni jsem konečně pochopila, jak se svou dcerkou jednat… co vlastně potřebuje a jak nádherná a křehká bytost to je. Cítím, tak obrovský vděk, že mohu. Doporučila bych rozhodně všem, protože je to magická meditace. Tak jemná, ale zároveň silná. Kterou zvládne určitě každý a ten přínos je obrovský. Díky Terezko za to, co děláš a přinášíš.

Šárka

První dojem, který jsem měla z meditace, je veliký klid a to je pro mě nový pocit. Prošla jsem meditaci dvakrát, poprvé v noci - to jsem měla během meditace asi dvakrát mikrospánek a tak jsem si ji prošla ještě odpoledne. Informací, které zapadly, tam kam měly, si odnáším hodně, ale ne všechno dokážu vyjádřit slovy. Opravdu bych to asi všechno shrnula tím, že mě to naplnilo klidem. Mámou jsem necelých šest let a většinu toho času jsem měla pocit, že jako máma selhávám. Ale po téhle meditaci ten pocit zmizel. Je to pro mě tak nové, že to opravdu nedokážu popsat. Jsem moc vděčná za to, že jsem tím mohla projít. Moc děkuji.

Lucka

Krásné ráno! V noci jsem si prožila díky Tobě nádhernou chvíli, kdy jsem vedle svého spícího mláďatka se zavřenýma očima pochopila a ujistila se, že vše, co jsem instinktivně tušila, se děje. Duše mého mladatka mi dala ujištění, že vím, co hledám, co potřebuje a co cítím. Hlavním a nejsilnějším slovem byla láska a plné pochopení. Byl to krásný a intenzivní zážitek, děkuji děkuji, že jsem si ho mohla prožít a vím, že ho budu cítit neskutečně dlouho Děkuji,

Veronika

Jestli by se vám obdobný vhled hodil, tak za za 404 Kč + 21 % DPH (celkem 490 Kč) může být váš. Věřím, že hodnota takového setkání je xnásobně vyšší, až nevyčíslitelná.

Tak co, stojí to zrovna vám za to?

Pokud ano, tady je kouzelné tlačítko. 

Možná vás ohledně meditace napadá...

Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.

Mám dvě děti. Mohu meditaci použít pro každé zvlášť?

Jasně! Meditaci můžete používat opakovaně a vždy si představit, s jakým dítětem chcete mluvit. Myslím, že bude zajímavé si ji projít znovu s odstupem času. Bude se měnit i vaše vnímání.

Můžu meditaci použít i pro budoucí miminko, které k nám zatím nepřišlo?

To je moc zajímavý nápad. Meditace s tímto záměrem nevznikala, ale teoreticky by to možné být mohlo/mělo. Duše nejsou omezovány časoprostorem.

Bude to fungovat i na puberťáky?

Rodičem jste stále, i když je vašemu dítěti 50 let. Takže ji můžete použít na jakkoliv staré dítě.

Dá se využít i v těhotenství na naladění na miminko?

Ano, dá. Už když je miminko v bříšku, jste maminkou a můžete navnímat jeho duši.

Pomůže mi meditace vyřešit naše nedorozumnění? Máme komunikačně náročné období.

Meditace to za vás nevyřeší, ale může vám poskytnout zajímavý vhled do toho, kým vaše dítě ve svém potenciálu je. Třeba pak budete mít větší pochopení a něco se i v komunikaci změní.

Možná, že by vás mohl zajímat i

Adventní HLUBINÁŘ

Je to obdoba adventního kalendáře. Jen místo čokolády a bonbónků jsem pro tebe připravila pralinky pro mysl.

Na každý z 24 dnů Adventu jsem nahrála 1-2minutové zamyšlení. Respektive takové provětrání mentálních programů na témata:

Sebeláska
Vyrovnanost
Vnitřní mír
Důvěra v život
Naděje
Láska

A ne, nebudou to mé minipřednášky. Nebudu na vás kydat svoje moudra a dávat vhledy. Budu vám ukazovat nové úhly pohledu a otevírat dveře k hlubokým zamyšlením. Budu klást zvláštní otázky.

Advent nás vede do nitra a vyzývá nas, abychom uměli rozlišovat mezi světlem a stínem. Abychom otevřeli hluboké šuplíčky naší podmíněnosti a vyvětrali v nich.

A přesně k tomu bude Adventní HLUBINÁŘ sloužit.

Bude vás možná provokovat. Možná inspirovat. Možná zavede vítr vaší mysli k horizontům, kde jste ještě nebyli.

Jak to bude fungovat

Každý adventní den ráno (začínáme 01.12.) dostanete e-mail, ve kterém bude odkaz na 1-2minutový podcast, který si přehrajete kliknutím na odkaz.

Poslechnete si můj vzkaz, vychutnáte si ho jako mentální pralinku, a pak ji necháte pracovat.

Ona vám bude v  průběhu dne posílat další spřátelené myšlenky k sebereflexi.

Takže vám to ráno zabere 2 minuty a máte po celý den otevřené hřiště na sebepozorování.

Já myslím, že si takovou hru sami se sebou zasloužíme. Že nas může duchovně vysytit a inspirovat. Co vy na to? Chcete se HLUBINÁŘE zúčastnit?

Stojí 15 Kč na den včetně DPH. To je méně než dýško, které necháte denně v kavárně...

No a kdyby vás náhodou napadlo, že by se vám líbila meditace na Setkání s duší dítěte a Adventní HLUBÍNÁŘ k tomu, můžete je dostat v balíčku s vánoční 24% slevou.

Jako dárek vám k Hlubináři přidám Hravé adventní kalendáře pro zvídavé děti vědomých rodičů z předešlých let.

Myslím, že je škoda, aby ležely ladem, když ještě mohou udělat radost. Dostanete k nim i potřebné instrukce, jak s nimi pracovat. 

Přehled možností a cen

Níže v objednávce si jednoduše zaškrtnete možnost, kterou jste si vybrali. 

Pouze meditace
Setkání s duší dítěte

----------------

490 Kč / 20 €
(405 Kč + DPH)
Pouze
Adventní Hlubinář

----------------

360 Kč / 15 €
(298 Kč + DPH)
+ DÁREK: 5× Hravý adventní kalendář z předešlých let

Kdo pro vás meditaci a HLUBINÁŘ připravil

Tereza Kramerová

Průvodkyně po krajině mysli. Meditací a hraním si s myslí se s vášní zabývám přes 20 let. Provedla jsem tisíce klientů jejich vnitřním světem a na základě těchto zkušeností se mi začaly ukazovat archetypální souvislosti mezi naším vědomím, nastavením mysli a tím, jak se cítíme na světě.

Meditace, které tvořím, nejsou vymyšlené dopředu. Vždy si dám záměr, a pak jen popisuji obrazy, které se mi samy nabízejí. Jsou to tedy živoucí prožitky pocházející z prostoru za myslí.

OBJEDNÁVKA

Vyplňte formulář - v části Položky a ceny si zatrhněte tu položku / variantu, o kterou máte zájem, plus vyplňte e-mail, jméno a příjmení, popř. zvolte stát, zvolte platební metodu – lze platit i běžným bankovním převodem a klikněte na tlačítko Objednat. Ihned po zaplacení vám přijdou osobní přístupy k meditaci na váš e-mail. 

Pokud byste s čímkoliv potřebovali pomoct, napište mi.