• Potřebuješ si odpočinout od neustálého hluku a chaosu?
  • Chceš najít způsob, jak každý den alespoň na chvíli zažít ticho a klid?
  • Přeješ si najít chvíle jen pro sebe, kdy můžeš zapomenout na své povinnosti a znovu se spojit se svým vnitřním já?
  • Ráda bys našla způsob, jak se zbavit stresu a napětí, které se ve tvé mysli hromadí během dne, abys mohla být lepší matkou a partnerkou?
  • Toužíš po tom, naučit se vnímat každý den s vděčností a pozitivním pohledem, i když je to někdy těžké?

Možná pro tebe něco mám.

A nejen pro tebe, ale i pro tvé děti od 6 do 18 let.

Nahrála jsem meditaci, nebo spíše takovou jednoduchou a příjemnou techniku, která se jmenuje 

Rozčesání mysli před spaním

A přesně to dělá. 

Přečti si zkušenosti těch, kteří ji již praktikují.

Dobré ráno, s meditací se usínalo moc hezky, už jen to rozplynutí se do lůžka bylo velmi uklidňující, uvolnila jsem se natolik, že jsem přestala vnímat hranice svého těla a nevěděla, „kde“ mám nohy a kde ruce. A další technika je pro chronického přemítače (overthinkera) přímo očistná.

Moc děkuju, a už se těším, až ji vyzkouším ještě o zkouškovém, kdy se spánek hledá hůře.

Anna

Poslední dny mám problém s usínáním. Včera jsem si lehla, meditaci pustila… A než skončila, usnula jsem!🙈😂 Až do rána. Na jednu stranu mě mrzí, že jsem ji nestihla celou, na druhou stranu jsem se konečně krásně vyspala. 🙏🏻😂

Váš hlas je, Terezko, taaaak moc uklidňující. 😇

Takže moc moc děkuju, že jsem si ji mohla vyzkoušet a tak krásně se vyspat. ♥️

Lucie

Dobré odpoledne, Terezko, moc děkuju, že jsem mohla vyzkoušet meditaci. Je opravdu jemňoučká a pečující. Cítila jsem, jak mám s každým odhozeným pytlem písku lehčí hlavu, jako by mi ji někdo hladil. Usnula jsem hned po skončení meditace a spala až do rána.

Veronika

Meditaci jsem si pro sebe pojmenovala „Vzhůru do oblak“ podle své oblíbené pohádky.🎈☁️ Protože s balónky jsem si připadala, že mě nadnášejí s celým mým já, a to bylo tak příjemné! Odpadl ze mě takový pocit tíhy, který jsem měla. Tohle si umím představit, že by se mohlo stát součástí mé večerní rutiny. Je mi teď tak lehce a příjemně. 🌙

P. S.: Dokonce mi to udělalo tak dobře, že po x týdnech zažívám pocit bez šílených nevolností,
které mám 24/7. 🤰🏻 Jsem v šoku! To je pro mě zázrak. ✨ Děkuji, Terezko.

Aneta

K čemu ti takové učesání myšlenek
před tím, než vstoupíš do snového
světa, může být?

Lepší kvalita a hloubka spánku

Zklidnění mysli před spaním může zvýšit kvalitu a hloubku spánku, protože snižuje úroveň stresu a úzkosti, které mohou spánek narušovat.

Snížení stresového hormonu

Stres negativně ovlivňuje hormonální rovnováhu, včetně hladin kortizolu. Večerní uklidnění pomáhá regulovat tyto hormony, což je zásadní pro celkové zdraví.

Regenerace mozku

Kvalitní spánek je klíčový pro kognitivní funkce, včetně paměti a koncentrace. Klidná mysl před usnutím přispívá k lepší regeneraci mozkových funkcí během noci.

Zvýšení psychické odolnosti

Uklidnění mysli pomáhá lépe zvládat emocionální výzvy a stresující situace, což zlepšuje celkovou psychickou odolnost.

Posílení imunity

Stres oslabuje imunitní systém, zatímco relaxace a dobrý spánek ho posilují. Večerní meditace nebo jiné relaxační techniky mohou tedy přispívat k silnější imunitě.

Lepší regenerace a zotavování se

Chronický stres může vést k řadě fyzických problémů, včetně bolestí hlavy, svalů a zažívacích problémů. Zklidnění mysli před spánkem pomáhá tělu regenerovat a zotavit se.

Lepší komunikace a méně konfliktů

Dobrý odpočinek a psychická vyrovnanost vede k lepší komunikaci a méně konfliktům ve vztazích. Večerní klid tedy může zlepšit i tuto oblast.

Říkáte si, že jsem mohla jen napsat, že kvalitnější spánek zlepší celý život, a byla by to pravda.

Jen občas potřebujeme nasytit i rácio, aby nám došlo, že ten nejjednodušší biohacking máme přímo před nosem. Respektive na polštáři v ložnici.

Nemůžu vám slíbit, že po prvním poslechu se vám změní život, ale za čím si stojím, je to, že když budete pravidelně praktikovat Rozčesávání mysli, budete každý den odkládat zátěž ze svého prožitkového baťůžku a více si všímat radosti, kterou každý den přináší, bude vám lehčeji.

Je to, jako když se každý večer z plné polní a zablácených holinek převléknete do hladivé noční košilky, která vás příjemně zahalí a opečuje.


Ono se říká, že s čím usínáme, s tím se také budíme, a rozhodně na tom něco je. 

Představte si, jak se budete cítit ráno, když večer vyčešete z mysli vše, co vás za ten den obtěžkalo, a uctíte to, co vás naplnilo.

Dobrý den, Terezko, mockrát děkuji za možnost vyzkoušet meditaci na rozčesání mysli před usnutím. Tato meditace mi byla přivedena vesmírem a já jsem za to neskutečně vděčná. Zažila jsem dnes v práci konfliktní situaci, která mě naprosto rozhodila, nechala jsem se situací naštvat a byla jsem pak naštvaná sama na sebe, že jsem to dopustila, protože vím, že mi to nestálo za to. Samozřejmě jsem nemohla večer usnout. Něco mi řeklo, ať se podívám na Instagram, a vyskočilo na mě vaše stories. Bylo to pro mě jako dar.

Po meditaci se cítím mnohem lépe, zklidněná, spokojená, vděčná a zažitou nepříjemnou situaci vnímám s nadhledem. Během meditace jsem cítila, jak negativní věci pouštím, a má pozornost se zaměřovala na ty hezké věci, které mě nadnášely. Chvilkama jsem měla pocit, že mi ukápne i slzička. Jak u meditace zatím není žádná hudba, která by naznačila její konec, pravděpodobně bych usnula. Mám od Vás několik meditací, máte tak příjemný hlas, který mě uklidňuje. Ještě jednou děkuji... 🙏

Gabriela

Krásná meditace, hodně uklidňující a ňuňavá, je to jak psát si deník, zvědomit si ten den, vystoupit z autopilota, do kterýho člověk občas spadne. Překvapilo mě, co všechno se mi ukázalo jako pytel s pískem, až jsem skoro nestíhala odstřihávat, 🙂 a taky jsem se jednu dobu bála, že ulítnu na těch balonkách, 😄 a bylo mi líto odlítnout od té své země a novýho záhonku s pískem, tak jsem se přivázala ke stromu, abych ho měla na dohled. 🙂

Takže takové shrnutí – myslím si, že účel splňuje krásně. Den je učesanej, je za ním tečka a já jsem připravená jít na kutě. ☺️ 😴

Zuzana

Terezko, 🥹🥹🥹
nádherná, uklidňující, NENÁSILNÁ, co se týče dechu. Pro člověka, který měl 3 měsíce tracheostomii, celkem zásadní, že je meditace nenásilná. Mám z toho stále trauma.

V meditaci jsem se dostala k moři, byla to nádhera, moc děkuji. 😘
Jste krásná žena, človíček, psychicky, fyzicky. 🩷
Děkuji. 🙏

Jana

Pojďme si podrobněji představit jednotlivé verze

Dětská verze

Má necelých 10 minut a pracujeme v ní s představou nálepek, které buď sundáme a hodíme do koše, nebo si je necháme na nástěnce.

Verze pro dospívající

Má necelých 15 minut a už si zvědomujeme jednotlivé události jako tíhu nebo naopak odlehčení, a třídíme zážitky tak, aby nám bylo příjemně.

Dospělácká verze

Tento proces vede ještě dál a podrobněji rozvíjí zvědomění si své podstaty. Má 18 minut.

+ BONUS: A protože vím, že někdy si, i když bychom to potřebovali, před spaním na sebe tolik času neuděláme, vytvořila jsem pro vás ještě BONUS. Tedy zkrácenou verzi této praxe, ve které už tolik nevysvětluji a vedení je volnější. Má 12 minut.

DÁREK NAVÍC

Ke každé verzi jsem pro vás připravila Spánkové SEDMERO. Sedm bodů, které můžete lehce zavést do spánkové rutiny svých dětí, teens nebo své a podpořit tak klidný spánek a zdravé spánkové návyky. 

Jednotlivé meditace si můžete koupit zvlášť, nebo v balíčku, ve kterém je máte s 20% slevou.

Jaká je tedy cena?

Za mě velmi laskavá. Za meditace nedáte víc než za návštěvu fast foodu.


Rozčesat dětskou nebo dospívající mysl stojí 250 Kč + DPH (∑ 303 Kč).

Dospěláckou, kde dostanete kratší i delší verzi, získáte jen za 390 Kč + DPH (∑ 472 Kč).

Za balíček všech tří verzí zaplatíte o 20 % méně, než kdybyste si jednotlivé meditace kupovali zvlášť, a to 712 Kč + DPH (∑ 862 Kč).

Do úterý 30. 04. vám nabízím mimořádnou 15% slevu radosti.

Meditace tak můžete mít za nejvýhodnější možnou cenu a balíček si pořídíte dokonce s 35% slevou. 

Dětská nebo dospívající verze: 256 Kč (namísto 303 Kč) s DPH

Dospělá verze (dlouhá + krátká): 401 Kč (namísto 472 Kč) s DPH

Balíček všech verzí: 701 Kč (namísto 862 Kč) s DPH

Co vás dělí od uklizení zážitků dnešního dne a příjemného vplutí do říše snů? Kliknutí na toto tlačítko.

Nabídka platí jen do úterní půlnoci 30. 04. 2024.

Samozřejmostí je garance vrácení peněz. Pokud do 14 dnů od koupě zjistíte, že vám tento styl nesedí, stačí napsat a já vám bez řečí pošlu peníze zpět.

Kdo pro vás meditace připravil?

Tereza Kramerová

Průvodkyně po krajině mysli. Meditací a hraním si s myslí se s vášní zabývám přes 20 let. Provedla jsem tisíce klientů jejich vnitřním světem a na základě těchto zkušeností se mi začaly ukazovat archetypální souvislosti mezi naším vědomím, nastavením mysli a tím, jak se cítíme na světě.

Meditace, které tvořím, nejsou vymyšlené dopředu. Vždy si dám záměr, a pak jen popisuji obrazy, které se mi samy nabízejí. Jsou to tedy živoucí prožitky pocházející z prostoru za myslí.

OBJEDNÁVKA

Vyplňte formulář – v části Položky a ceny si zatrhněte tu položku / variantu, o kterou máte zájem, plus vyplňte e-mail, jméno a příjmení, popř. zvolte stát, zvolte platební metodu – lze platit i běžným bankovním převodem, a klikněte na tlačítko Objednat. Ihned po zaplacení vám přijdou osobní přístupy k meditaci na váš e-mail. 

Pokud byste s čímkoliv potřebovali pomoct, napište mi.