Meditace

PROCHÁZKA BARDEM

Představovali jste si někdy, jaké to bylo předtím, než jste byli počati?

V buddhismu se tento stav vědomí před inkarnací nazývá BARDO.

To, s jakým nastavením se do naší životní poutě chystáme, zásadně a ve všem ovlivňuje, jak se na světě cítíme.

Je to tu bezpečným místem plným radosti, nebo naopak místem plným nástrah a bolesti?⁣ ⁣Když pochopíme, s jakým postojem jsme z BARDA pohlíželi na svou budoucí cestu, začnou nám jednotlivé životní události dávat ještě větší smysl…

A co je na tom celé geniální, že můžeme toto primární nastavení spatřit a dosytit.

Nebudeme měnit to, kým jsme, ale filtr, přes který vnímáme svoji pozemskou pouť. Je to jako umýt okna v obýváku a najednou bez zkreslení vidět, jaký je svět kolem nás.

Je to život proměňující zkušenost

Když jsem meditaci natáčela, ukazovaly se mi nádherné obrazy, které jsem následně popisovala. Byla jsem v úplném rauši, a jsem ohromně zvědavá, jak na vás bude tato meditace působit. ⁣

⁣ Je plná léčení a duchovního požehnání.⁣

Tato meditace mě zavedla tam, kam jsem to vůbec nečekala, a ukázala můj život v úplně jiné perspektivě. Ale takové, která mi dala smysl a vlastně zodpověděla určitým způsobem otázku proč. Jsem moc ráda, že nám Terezka poskytla takto obrovský nástroj, který nám všem může pomoci. A nemám slov (nebo jich je možná příliš), abych popsala celý prožitek. Vlastní zkušenost je stejně jedinečná.
Tereza

V této meditaci, tedy během půlhodinky, prožijete:

  • Jaké to je, vidět svůj život z nadhledu.
  • Jaké to je, vnímat podporu a bezpodmínečnou lásku duchovních bytostí.
  • Jaké to je, mít možnost dosytit části sebe sama, které jsou bolavé, láskou.

V této meditaci dostanete příležitost znovu nastavit svůj postoj k životu na základě dostatku a přijetí.

Co říkají první posluchači:

Pouť za Bardem byla hřejivá a bezpečná, stejně jako Terezčin hlas. Mohla bych ho poslouchat ve smyčce donekonečna a nechat se jím provázet dále a dále do hlubin své duše a stejně bych se pořád cítila přijímána a v bezpečí, ať se ve mně při meditaci mísilo cokoli. Doporučuji všem, kdo se rozhodnou jít vědomou cestou sebepřijetí a pokory k životu samému. Je to opravdu pohlazení po duši. ♥️
Markéta Grussmannová
Děkuji moc za meditaci výlet do barda. Za možnost vrátit se tam, odkud jsem přišla. Připadám si, že jsem se s duší krásně propojila, procítila ji, a vím, po čem touží a že je plná lásky. Celou meditací mě provázelo zářivé bílé světlo, brnění v obličeji a pocit plnosti. Váš klidný a jemný hlas je už jen třešničkou na dortu.
Lucka
Bardo – další z Terezčiných přirozeně a lehce plynoucích meditací, při které jsem ztratila pojem o čase a byla jen v prostoru představ, kterými mne provázel Terezčin příjemný a klidný hlas. Nejsilnějším dojmem asi byl můj intenzivní a příjemný pocit, který jsem vnímala až na fyzické úrovni těla při doplňování toho, co mi chybělo. Jsem zvědavá, jak se tento pocit a doplnění projeví i na dalších úrovních.
Pavla
Prvně chci říct, že vlastně vůbec nemedituji. 😊 Příspěvek od Terez na Procházku Bardem na mě vyskočil pozdě večer, a jako by mé prsty něco vedlo k napsání komentáře, a pak si mě Terez vybrala 😍 a já za možnost stát se testerem mockrát děkuji 🙏. Je to krásně vedená a velmi komplexní meditace, která mě i přes svou délku naprosto „vcucla“. Vezme vás na výlet, který si dozajista užijete, a co je úžasné, že poznatky z výletu geniálně zakomponujete do vaší reality, a to vše neuvěřitelně lehce a jednoduše.

Po meditaci, kterou jsem provedla celkem dvakrát, cítím takový vnitřní klid a ticho. Ten samý klid a ticho, který jsem vnímala v Bardu. Očividně jsem si z výletu donesla i dárek. 🥰 Děkuji, Terez, máte krásný hlas. Často se v meditaci usmíváte. Byť jsem moc meditací neslyšela, tak tohle mě příjemně překvapilo 😊. A ta lehkost, s jakou provázíte, je prostě boží 🙏!
Petra Migulski
Při meditaci Procházka Bardem jsem prožila nesmírné zážitky. Z počátku jsem měla v některých situacích strach. Ze smrti své, svých blízkých a dalších duší. Když se mi podařilo do situací pustit světlo a lásku, nastalo uvolnění a pochopení. Jako puzzle do sebe zapadly moje životní kotrmelce a pády, které byly nutné k pochopení mého životního poslání. Nic se nám v životě neděje bezdůvodně, i když k pochopení některých situací potřebujeme čas a odstup.
Míša Šťastná

Vezmu vás na výlet balónem až za hranici atmosféry, kde uvidíte svoji životní cestu z nadhledu. Dostanete příležitost ji prozářit láskou a vším, co vám v životě chybělo.

Vyřeší tato meditace všechny vaše problémy?

Určitě ne. Ale co vám nabídne, je nadhled, pochopení, laskavost a andělské požehnání.

Kolik stojí lístek do tohoto balónu?

Méně než cesta vlakem z Prahy do Brna.

Tento výlet si můžete dopřát za

390 Kč + 21% DPH = 472 Kč

Možná vás napadá...

Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.

Jak často mohu tuto meditaci dělat?

Někomu bude stačit jednou za život, někdo si ji rád zopakuje. Není na ni žádná předepsaná dávka, takže se nechte vést intuicí.

Má meditace nějaké kontraindikace?

Nemá. Nicméně předpokládá jistou otevřenost. Pokud třeba nevěříte na to, že naše existence není svázaná počátkem a koncem fyzického těla, nebude tato meditace pro vás to pravé.

Co když mi Procházka BARDEM nesedne?

Tak se nic nestane. Nic není pro všechny. Když mi napíšete do 14 dnů od koupě, pošlu vám peníze zpět.

Kdo pro vás meditaci připravil:

Tuto meditaci jsem pro vás nahrála já, Tereza Kramerová, průvodkyně po krajině mysli. Meditací a hraním si s myslí se s vášní zabývám přes 20 let. Provedla jsem tisíce klientů jejich vnitřním světem a na základě těchto zkušeností se mi začaly ukazovat archetypální souvislosti mezi naším vědomím, nastavením mysli a tím, jak se cítíme na světě.

Meditace, které tvořím, nejsou vymyšlené dopředu. Vždy si dám záměr, a pak jen popisuji obrazy, které se mi samy nabízejí. Jsou to tedy živoucí prožitky pocházející z prostoru za myslí.

Jsem vděčná, že mohu tento svůj dar napojování se na proud duchovní inspirace využívat ku pomoci druhým. Věřím, že už jsme připraveni nahlédnout za zjevné a přepsat ty postoje, které vycházejí ze strachu, abychom mohli plně využít svůj potenciál. K tomu nechť slouží i Procházka BARDEM.

Subham Astu Sarvadžagatam
Kéž jsou šťastné všechny bytosti!

OBJEDNÁVKA

Vyplňte formulář a ihned po zaplacení vám přijde meditace.