Dokončeno80%

Ještě mám pro tebe, než dokončíš objednávku, jednu mega skvělou doplňující meditaci. Je to ultimátní nástroj sebeléčení a nyní ti ho nabízím s mimořádnou 40% slevou.

Podívej se na podrobnosti a pak se svobodně rozhodni, zda si ji chceš k objednávce přidat. 

Ležela jsem a měla pocit, jako když mi celým tělem bublá šampaňské. Vnímala jsem vděčnost a dojetí za to, že mám tělo. Nechtělo se mi vůbec končit. Byla to slast v přítomnosti a úžas nad tím, jak fantasticky se můžu v těle cítit, když se s ním naučím komunikovat.

Mluvím o svém prožitku s meditací Párty s kmenovými buňkami.

Nahrála jsem ji se záměrem odemknout skrytý sebeléčebný potenciál našich těl.

Naše tělo s námi totiž neustále komunikuje. Dává nám zpětnou vazbu na to, jak žijeme. V této meditaci se vnoříme do jeho moudrosti a vytvoříme takové pole, které otevírá dvířka:

  • harmonizaci,
  • regeneraci,
  • omlazení
  • a sebeléčení.

Kmenové buňky jsou náhradní díly našich těl, které se dokáží replikovat a specializovat přesně na to, co je v těle potřeba opravit. Využívají se v mnoha terapiích, kdy se do těla vkládají. Nicméně my je každý v sobě máme! V této meditaci se na ně napojíme a zaktivujeme jejich potenciál.

Pokud vás tato informace vyděsila či rozesmála, meditace nebude pro vás.

Ale jestli vzbudila zvědavost, přečtěte si, jak Párty s kmenovými buňkami prožily ženy, které ji testovaly.

⤵︎

Při meditaci jsem ucítila něco úplně nového, tělem jako by mi procházel léčivý elektrizující proud sexuality. Díky meditaci jsem v sobě otevřela vnitřní milenku, po dlouhé době jsem ucítila touhu milovat a být milována.

Cítila jsem, že mé tělo a vnitřní orgány se mi uzdravily a já se opět mohu otevřít muži. Pocítila jsem opět touhu po sexuálním spojení, touhu otevřít se muži taková, jaká jsem, každá buňka v mém těle jako by zářila. Nebylo na tom nic vulgárního, naopak to bylo krásné, upřímné, osvobozující a pro mě, ženu, kterou v 17 letech znásilnili, velice léčivé. Děkuji, Terezko.
Eva
Po meditaci Kmenové buňky cítím především vděčnost, úlevu a sílu. Vděčnost za to, co moje tělo díky kmenovým buňkám dokáže. Sílu a úlevu z vědomí toho, že moje tělo bude zase v pořádku. Nejen teď krátkodobě v akutní nemoci, ale že se spraví i dlouhodobě po všech bolístkách, které se ve mně nahromadily s mateřstvím. Klaním se tělu a jeho kmenovým buňkám a děkuji za ten prožitek.
Kristýna D.
Terezko, 🥰❤️🙏 to je překrásná procházka vnitřní krajinou mého těla, cítím se jako znovuzrozená, ❤️ moje tělo se raduje a tetelí radostí!!!

Mám pocit, že jsem se omladila elixírem mládí, 😅 jsem velice vděčná za dárek, kterého se mi dostalo, z celého srdce děkuji. ❤️❤️❤️
Jája
Právě jsem dokončila meditaci kmenových buněk. A bylo to jedno velké wau, plné dojetí a vděčnosti pro tělo. Tak moc za ni děkuji. 🙌🏻 Při pozdravení se s orgány jsem zjistila, že mé ledviny a plíce jsou vyčerpané a nos a mozek podrážděný. V centru kmenových buněk jsem byla ohromena, jak velké a dokonalé je. Pak přišla vděčnost za mé tělo, a posílala jsem nové buňky všude, kde to bylo potřeba. Nejhezčí okamžik přišel na konec, kdy jsem vstoupila do nového energetického těla a po 14 dnech dušnosti se z plných plic nadechla. Moc děkuji za podporu víry v mé tělo. Meditace teď bude mým ranním rituálem. ♥️ Jsem tak vděčná za vaši práci, je to neskutečná síla. 🙌🏻
Alena Valečková
Milá Terezo. Moje tělo moc děkuje za pozornost, kterou skrze tuto meditaci dostává. A já děkuji za silné uvědomění jeho síly a oddanosti. Cítím teď velkou pokoru vůči němu, dokonce jsem si poplakala, když jsem si uvědomila, co vše pro mě dělá a já nevidím. Vnímám, jako by celé mé tělo, každá jeho buňka prošla přepisem, když jsem otiskovala svůj hologram. Neskutečný pocit. 🙏🏻💖

No a taky je to opravdu zábava dostat se k velitelství buněk. Byly pro mě jak malí skřítci s přísným velitelem, který přesně ví, co má dělat a kam má koho poslat. Úplně jsem zůstala v úžasu s otevřenou pusou, jak silná je vůle a schopnost mých buněk a mého těla opravovat a regenerovat. Jen to dovolit a otevřít se komunikaci. Brním a vrním teď blahem a radostí v těle. 🙏🏻❤️🙏🏻
Petra Doleželová
Dobré odpoledne, Terezo, ze srdce vám chci ještě jednou poděkovat, že jsem mohla meditaci vyzkoušet. Včera večer jsem si ji poprvé poslechla a byla z ní úplně paf. Byla jsem úplně fascinována ústředím kmenových buněk, byly pro mě jako bílé měkké koule s růžovýma nožičkama. Uprostřed ústředí bylo obrovské miminko ve vaku blan, které se jakoby vznášelo, a jedna celá část buněk jen hlídala, že má všechno, co potřebuje (jsem v osmém měsíci).

Kmenové buňky byly vyslány k mé ledvině, která má katétr, a do pánve, kde jsou velké bolesti. Z meditace se mi vůbec nechtělo „odcházet“, ještě 10 minut jsem pak seděla a byla tam. Poprvé od operace (je to týden) jsem dokázala takhle dlouho sedět a cítila úlevu, jako kdyby ta bolest sice stále byla přítomna, ale daleko lépe zvladatelná. Pak jsem se dokonce i zvládla najíst normálně u stolu v sedě bez přivírání očí bolestí. Ráno bolesti opět velké, teď jsem udělala meditaci znovu a nechci se vůbec pohnout, protože bolest opět povolila.
Klára

To zní skoro neuvěřitelně, že?

Pokud chceš tuhle sílu poznat, můžeš si ji právě teď pořídit se 40% slevou. 

Běžná cena je 490 Kč. Ty ji nyní můžeš mít za 294 Kč.

490 Kč

294 Kč

Ještě je třeba říct...

Pojďme si uvědomit, že meditace sama o sobě nic neopraví, ale pomůže vám s tím, abyste se dostali do STAVU, ve kterém se mohou DÍT ZÁZRAKY. Protože mysl je nad hmotou a nad myslí je naše vědomí.

V Párty s kmenovými buňkami své vědomí vyladíme na jednu z nejsilnějších léčivých energií. Na vděčnost.

V této meditaci se podíváte do ústředí kmenových buněk. Uvidíte, jak fungují, a svojí pozorností je pošlete do míst, která potřebují posílit či zharmonizovat.

Není třeba, abyste rozuměli biologii a anatomii. Moudrost těla se postará sama...

Co je dobré ještě vědět...

Tato niterná práce se dá využít na podporu veškeré, i konvenční, léčby. Nemá žádnou kontraindikaci. Jediné, co by vám mohlo nesednout, je moje vedení a můj hlas. V tom případě mi napište nejpozději 14 dní od koupě a já vám obratem vrátím peníze.

V případě chronických obtíží ji doporučuji opakovat. 

Trvá 24 minut a zajistí vám pravidelné naladění na: 

  • moudrost těla,
  • sebeléčebný potenciál,
  • důvěru, že změna je možná,
  • uvědomění, jak dokonalým nástrojem tělo je.

Nezaručím vám, že se zázračně vyléčíte nebo budete najednou vypadat o 10 let mladší. Ale to, co vám v meditaci dokážu zprostředkovat, je prožitek, jako kdyby se to opravdu stalo. A jak víme, tak hmota následuje naše vnitřní nastavení.

Meditace

PÁRTY S KMENOVÝMI BUŇKAMI

Dočetli jste až sem, tak vás meditace zaujala. 
Za tuto potenciálně život proměňující zkušenost  právě tady a teď zaplatíte o 40 % méně..

⤵︎

490 Kč

294 Kč

Jakmile přijde vaše platba, dostanete ode mě e-mail s instrukcemi a přístupem k meditaci v mp3. Můžete si ji stáhnout do telefonu či počítače a poslouchat kdykoliv a kdekoliv.