Právě teď za přátelskou uvítací cenu – 20% sleva. Jen do 2. 6. 2024.

Takový ten pocit, když se ti ráno nechce otevřít oči, vstát a už vůbec ne něco řešit.

Nervy jsou napnuté k prasknutí, noc byla probdělá, a ty si říkáš, jak ještě dlouho to takhle můžeš vést dál, než se něco po*ere.

Možná je toho všeho moc najednou, a připadá ti, že na tebe povinnosti číhají
za každým rohem.

Z života se pomalu vytrácí radost, protože pořád něco musíš...

Je ti to povědomé?

Já jsem tento stav zažila poté, co mi zemřel táta, zároveň jsem řešila rekonstrukci nového domu, stěhování, děti, klientky... Prostě toho bylo moc, a můj nervový systém mi dával jasně najevo, že jestli něco nezměním, bude to fakt špatný.

Mám za sebou více než 20letou praxi s meditacemi a s cestou za mysl, a přesto jsem se dostala na velmi tenký led.

Vím, že když se mi něco takového děje, má to vždy přesah.

Mé niterné vědomí mi posílá záchranný kruh, a ukazuje mi způsoby, jak se z této šlamastyky vysekat. Ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Díky mému nervovému vyčerpání za mnou začaly „chodit“ způsoby, jak si ulevit. A já se s tebou o ně chci podělit.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proměň svůj stres v klid a nadhled. Je to možné! Jen je třeba v sobě začít tuto kvalitu vědomě pěstovat. A stačí na to pár minut denně.

Uvědomuji si, že stres a zahlcení se v naší zemi dotýká snad každého, kdo vlastní mobil. A také si uvědomuji, jak temná je propast, do které míříme, když včas nezatáhneme za ruční brzdu.

Tento kurz není

Tento kurz není pro lidi, kteří se momentálně v této propasti již nacházejí – mají syndrom vyhoření či depresi,
protože to jsou závažné stavy, které si zaslouží individuální přístup odborníka.

Lázně pro nervy jsou pro lidi, kteří:

  • cítí, že jsou zahlcení,
  • si uvědomují, že mají napnuté nervy,
  • neumějí odpočívat,
  • chtějí zpomalit, ale nejde jim to.

Je tu ještě jedna podmínka

Pokud jsi se v seznamu výše našel/našla, tak záleží ještě na jedné podmínce, aby měly Lázně pro nervy možnost ti pomoci.

Je potřeba mít alespoň hrneček motivace a síly něco DĚLAT.

Uvědomuji si, že ve stavu zahlcení není volné ani volní energie nazbyt, tak jsem celý obsah kurzu udělala stručný, efektivní, nenáročný na studium a praktický.

Co na tebe v Lázních pro nervy čeká

Mám pro tebe šest meditací, kdy každá přistupuje ke zklidnění nervového systému z jiné strany.

Harmonizace bloudivého nervu (19 min.)

Základem je meditace na vyživení BLOUDIVÉHO NERVU. Je to klíčový nerv parasympatického nervového systému, který má na starosti všechny vitální orgány od plic přes srdce, játra, střeva, žaludek atd. V této meditaci projdeme celou jeho trasu a krásně ho opečujeme a pohladíme.

Dostaneme se tak k nebývalé úrovni RELAXACE, UVOLNĚNÍ a stavu bytí v PŘÍTOMNOSTI.

Terezko, moc děkuji. 🩷 Opravdu to není náhoda. Začala jsem mít problém s arytmií a to právě může způsobovat poškozený bloudivý nerv. Meditaci bych bez přehánění přirovnala ke kraniosakrální terapii. Chodila jsem 4 roky každý týden, takže to celkem znám. Krásná, nenásilná, něžná, podkreslená hudbou. Teď to teče proudem jako po kraniálkách. 🥹 A ten konec meditace, KRÁSA. Děkuji.🩷🙏
Jana

Nebeský dech (11 min.)

Další meditace tě vezme do magické země DECHU, kde využijeme vizualizace a jemného dechu, abychom dali tělu najevo, že je v bezpečí.

Přes jemně řízené dechové cvičení se dostaneš ke svému vlastnímu rytmu dechu v uvolněném těle. 

Otevřeme se tak UVOLNĚNÍ, ZPOMALENÍ, a za pomoci dechu dáme naší nervové soustavě najevo, že může přeladit do ODPOČINKU.

Terezko, děkuji za dechovou meditaci. Ocitla jsem se v krásné horské krajině. Cítila jsem i vůni horských bylin a kozích bobků. Nádhera. Překvapila mě zádrž po nádechu. Nejsem na to zvyklá, užívám vědomého dechu pro zklidnění se zádrží po výdechu. Pokračovala jsem pod Tvým vedením a technika mě aktivovala, rozpohybovala energii a radost. Tančila jsem v horském vánku. Děkuji Ti. 😘
Dagmar
Terezko moc děkuji, nádherná meditace. 💜 Naprosté zklidnění a setrvání v klidném dýchání i po skončení meditace – ani se mi nechtěly otevřít oči. 😊 Provází mě denně úzkosti a potíže právě s hlubším dýcháním, a trvá mi déle, než se uklidním, a díky tvému vedení v meditaci se cítím opravdu lehce a uvolněně. 🙏
Erika

Svalová relaxace (8 min.)

Pro dny, ve kterých máš pocit, že je tělo napnuté a není možné ho pouhým rozhodnutím uvolnit, mám pro tebe třetí meditaci – je to technika SVALOVÉ RELAXACE. Hodí se i jako příprava před dalšími meditacemi.

Bude se ti hodit pro rozproudění ENERGIE, uvědomění si NAPĚTÍ a jeho ROZPUŠTĚNÍ.

Uf, Terezko, je to vlastně docela makačka. Pocit uvolnění na konci je parádní, úplně jsem se v posteli „roztekla“ a zažila stav asi jako při poslechu ASMR, které na mě hodně působí. Když mluvíš o tom, že NS regeneruje a tělem běží elektřina, tak mě začalo píchat u srdce, to byl nejsilnější vjem z celé meditace.
Katka
Relaxace je naprosto super. Ještě nikdy se mi nepovedlo tak rychle uvolnit komplet celé svalstvo. Na konci jsem se opravdu cítila, jako by se tělo roztékalo, a byla okamžitá úleva. Myslím, že se dá opravdu zařadit jako každodenní rituál i díky krátkému času. 😊
Gábina

Kulový blesk (12 min.)

V technice KULOVÉHO BLESKU popracujeme s nashromážděnou zátěží, ať už tou uvědomovanou, či podvědomou. Využijeme lehký pohyb těla, dech a případně i hlas.

Tato technika přináší emocionální RESET a pocit vnitřního TICHA. Je občerstvující, a přitom tak jednoduchá.

Bylo to uvolňující, povznášející a léčivé zároveň. V rukách jsem cítila teplo a tlak, a pak, jak jsem to vyhodila, tak úlevu a uvolnění. Přesně pro mě stvořená, a budu ráda, když si jí projdu vícekrát. ✨❤️🙏
Andrea
Terezko, tak to byla smršť. Cítím se jak po silném a intenzivním orgasmu. Lepší přirovnání jsem nenašla. Uvolněná, klidná, očištěná. Úžasné, že toto lze zažít během pár minut. 💚 Děkuji. 🙏🌸
Veronika

Pohoupání mozku (9 min.)

Když už máš všeho řešení moc a potřebuješ jen pohýčkat, mám pro tebe meditaci POHOUPÁNÍ MOZKU.

Je to slast, mít možnost se odosobnit od svého superpočítače a dopřát mu chvíle, kdy nic nemusí, zato může dočerpat pocit BEZPEČÍ a KLIDU.

Až poprvé pohoupeš svůj mozek v rukách, budeš to chtít opakovat. To je taková ÚLEVA!

Meditace byla velmi zajímavá, něco takového, co jsem ještě nezažila. Houpání mi nejdřív nebylo moc příjemné, ale poté jsem ho jen spíš trošku objímala, a už to bylo fantastický. Po dokončení jsem měla úplný krásný klid a lehkost. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Radka
Meditaci jsem si pustila večer i dnes ráno. Cítím, jako bych měla lehčí a uvolněnou hlavu. 😊 Přijde mi, že přesně tohle jsem potřebovala. ❤️ Cítím se opečovaná ❤️ na těle a hlavně ta hlava. Děkuji. 🥰
Veronika

Životní nadhled (11 min.)

V poslední meditaci, kterou jsem nazvala NADHLED, dostaneš možnost se odpoutat od své každodennosti a uvědomit si, co je opravdu PODSTATNÉ.

Tato meditace ti nabídne prožitek SMÍŘENÍ a VDĚČNOSTI za to, co je.

Nadhled je rozhodně to, co v životě potřebuju. Meditace mi přišla velmi laskavá a pečující, ale taky osvobozující. Odpoutat se na chvíli od svého ega a příběhu je tak úlevné. ❤️ Dostala jsem se v ní do prostoru, který mi dělá dobře, který mě uklidňuje a vyživuje... Cítím se po meditaci uvolněně, radostně, klidně, v míru se světem a se sebou.
Tereza
Nádherná meditace, Terezko, už bych krásně usnula. 😊😇 Prvně jsem viděla mlhu, poté jsem byla ve vesmíru a poletovala tam v tom prostoru a cítila svěží vůni. Nádherný pocit. Potom jsem uviděla pod sebou zlatou barvu, poušť, ale krásnou a zářivou, všude okolo mě žlutá barva, a cítila jsem se velmi příjemně. 😌 Teď jdu spát s úsměvem na rtech a úplně vyklidněná. 🙏 Po velmi emotivním dni se teď cítím úplně lehce. 🕊
Erika

V Lázních pro nervy na tebe čekají nejen meditace

Vedle meditací jsem pro tebe přichystala 11 motivačních videí, kde ti bez vaty a zbytečných řečí vysvětlím techniky na

práci s bloudivým nervem

aktivaci parasympatiku

fyziologické uvolnění stresu

Využívám v nich vibraci, dotek, drobný pohyb, řízené pohyby očí, dech atd.

Vše jsou jedno až čtyřminutové záležitosti, které můžeš požádat o pomoc v každodenním životě. Některé se hodí jako součást ranní rutiny, jiné jsou zase KPZ pro chvíle, kdy jsi ve společnosti a potřebuješ ulevit své nervové soustavě.

Nejsou to žádné ezo výmysly. Vše má smysluplné vysvětlení.

Videa mají od tří do deseti minut, takže se nebojte. Žádné zahlcování a zdlouhavé teorie. Praxe, praxe, praxe. A moc příjemná.

Rozhovory pro inspiraci a další pomoc

Uvědomuji si, že občas je potřeba podpořit tělo i na hmotné úrovni, a tak jsem Lázně pro nervy vybavila šesti půlhodinovými rozhovory.

Vybrala jsem možnosti, které mám všechny otestované, zmapované a osvědčené, takže vím, že fungují, a sama jsem se k nim ve chvílích největšího temna uchylovala pro pomoc.

Rozhovory jsou praktické a z každého si odneseš několik možností, jak si prostřednictvím dané metody pomoci.

Můžeš se těšit na tyto odborníky:

Lukáš Bulín: Naturopatie a funkční medicína

Lukáš je terapeut funkční medicíny a klinické naturopatie s více než patnáctiletou praxí.

Pavel Čermák: O síle pomoci CBD a CBG

Pavel Čermák působí v Zelené Zemi, konkrétně v konopné poradně, kde už roky pomáhá zákazníkům s výběrem a vhodným užíváním konopných produktů.

Martina Taubrová: Bachova květová terapie

Martina je mezinárodně registrovaný praktik Bachovy terapie od roku 2012. S Bachovými esencemi pracuje celkem 18 let.

Lída Kotalíková: O aromaterapii a nervovém systému

Lída je aromaterapeutka, parfemářka a mentorka a už víc než 16 let se intenzivně věnuje studiu vůní – zkoumání, zkoušení, kompozici, a pozoruje, jak vůně ovlivňují naše tělo a mysl, jak mohou pomáhat nejen s psychickými aspekty, ale také s fyzickými obtížemi.

Milan Schirlo: O stresu z pohledu TČM

Milan je terapeut tradiční čínské medicíny, lektor a publicista. Expert v oblasti vitálních hub a čínské bylinné terapie. Zakladatel společností MycoMedica, YaoMedica a CareMedica.

Dalibor Chytil: Jak bylinkami na kortizol

Dalibor má vystudovanou chemickou vysokou školu a asi 11 let se pohybuje ve světě bylinek. Důraz klade na harmonické spojení východních a západních přístupů (východní a západní medicína). Má za sebou již více než 6 000 klientů, kterým díky bylinám pomohl.

Do Lázní pro nervy jsem tedy vložila svůj vlastní almanach technik, možností a prožitků, které mají za cíl ti:

přinést úlevu,

vytvořit prostor,

dopřát nenáročnou sebepéči,

zvědomit, že můžeme ovlivňovat naši fyziologii, když víme, JAK NA TO.

A o tom celé Lázně pro nervy jsou.

Ne povídání, ne vysvětlování, ne chápání, ale PROŽÍVÁNÍ s okamžitou zpětnou vazbou, která řekne, co zrovna teď, zrovna v tomto stavu FUNGUJE a přináší ÚLEVU.

Nedovol stresu, aby řídil tvůj život!

 Začni praktikovat snadno proveditelné a na čas nenáročné techniky z Lázní pro nervy a udělej další vědomé kroky ke klidnějšímu, vyrovnanějšímu a radostnějšímu životu.

Nahlédni, jak to v členské sekci vypadá

Reference

Meditace Životní nadhled

Za deště a blesků jsem létala jako dravec samotář pustou krajinou a užívala si samotu, bez živé duše, kam oko dohlédne. Často se ocitám na cestách a v letadle, místě, kde je mi od odchodu z Čech v podstatě nejlépe. Tam nahoře, v území nikoho... Kdy se nemusím vyhraňovat, kam patřím.

Zdánlivě pohodlné létání, kdy jsem cítila světlo nad i pod sebou, ovšem narušil pohled na moje malé, ustrašené já, kterému se mé vědomí „z nadhledu“ snažilo zoufale vysvětlit, že déšť je jen na určitém území a že stačí jen poodstoupit a už je zase vidět slunce. Ve chvíli, kdy se na obzoru objevil soucit, pod přívalem slz jsem ujistila své malé já, že to dělá dobře a že už není důvod se bát, že cesta už je otevřená, připravená a vše, co na ní budu potřebovat, je zajištěné... Následný sestup a objetí sebe sama přineslo úlevu s nečekanou samozřejmostí a víru, že „tam nahoře“ už se ví...

Krásný, silný a autentický výlet. Přeji mnoho dalšich létavců. 💕
Míša
Krásný podkres s těmi ptáky, připadala jsem si jako někde na prosluněné louce. Teď jsem si prošla velmi náročným obdobím. A asi abych ho dokázala „lépe“ zvládnout, odpojila jsem se od sebe. (Ale to jsem si uvědomila až díky tvojí meditaci.) A i když už je to období částečně za mnou, v módu odpojení jsem jela vesele dál. Když jsem se koukala v meditaci dovnitř sebe, tak na hrudi mi bylo hodně těžko. Teď se cítím lehce. Tohle jsem opravdu potřebovala, i když jsem to nevěděla. Moc děkuji. Doufám, že je to takto srozumitelné. Nechám v sobě doznít.
Jana
Úžasné, Terezko, jemné, uklidňující… Byla jsem v lese, na mém oblíbeném místě, ti zpívající ptáci v pozadí si mě tam sami pozvali. Den byl slunný (žiji v Soluni, tak to asi je i tím ;)), s pár mraky na obloze, ale klid. Pak jsem se stala orlem a postupně jsem letěla až nad mraky – takový ten pohled z letadla, když svítí slunce a pod tebou je bílá peřina, a na dohled byl vrcholek Olympu – čistá krása, mír, klid. Pak jsem se podívala dolů na Zem, mraveniště nás lidí, a na sebe a prožila jsem si soucit sama se sebou – zvláštní to pocit, častěji soucítím s druhými, tak proč ne sama se sebou? To může být mé uvědomění, být laskavá sama k sobě. Děkuji ti z celého srdce. ❤️
Katrin
Viděla jsem přicházející bouřku, bylo dusno, zataženo a nebylo mi příjemně. Ve chvíli, když jsem se vcítila do silného orla, zamávala jsem křídly, došlo mi, že všechno je možný a není k tomu potřeba tolik energie, jak jsem si myslela. Šlo to samo, s lehkostí. Jen bylo potřeba to prostě zkusit. Ten pocit v oblacích byl lehký, příjemný, viděla jsem daleko a nádhernou přírodu. Vzduch krásně hladil moje peří. Byl čistý, teplý, ale zároveň příjemně chladil. I přes to, že soucítím s tou bytostí dole, je mi jí líto. Nejvíc proto, že nemávne těmi křídly, protože se cítí bez energie. Ale... vždyť to není tak těžký... a při tom se dá zažít tolik krásného... Cítím se tak, že bych se chtěla obejmout a říct si: „Roztáhni křídla a leť!“
Petra

Meditace Pohoupání mozku

Terezko, to bylo milé osvěžení. Usmívala jsem se dříve, než jsi mě k tomu navedla. Můj mozek byl tak roztomilý. Ještě nikdy jsem se mu nevěnovala tímto způsobem. Mám z toho chuť pro sebe udělat víc. Děkuji pěkně za možnost vyzkoušet tohle uvolnění. Dnes kolem mě poletovaly myšlenky „nic nemá smysl“ a teď jsou pryč a přišla jistota, že vše je v pořádku.
Zuzka
Terezko, cítila jsem uvolnění, lehkost, po dlouhé době mě dnes bolela hlava a bolest odezněla, moc děkuji. ☺️
Monča
Terezko, perfektne. Moc krat dakujem. Uprimne som to odkladala odkladala pretoze som zo svojho miminka posledne dva dni totalne vycerpana. Ale stacilo s laskou vedome pohoupat mozek a vycitam si ze som sa do toho nepustila uz rano. Naproste uvolnenie a na konci priliv prijemnej jemne vibrujucej ziarivej energie. Na zaciatlu mi prisiel mozog sivy a studeny, citila som akoby aj jemny vetrik medzi dlanami. Ale postupne ruzovel a na konci sa presne usmieval. Dakujem, budem praktikovat a doporucovat dalej. Obcas po tvojich meditaciach len tak sedim a nechapem. Ako je mozne ze to takto funguje ❤️.
Dominika

Meditace Kulový blesk

Hezký večer, Terezko, cítím, že si mě tato technika zavolala.😍 Moje krajina byla takovej ten temnej, ale i tak přívětivej les. Když jsem pouštěla věci, co mě tíží, nedokázala jsem je přesně konkretizovat. Jen jsem cítila, jak s každým dalším výdechem odchází něco už nepotřebného, ale přesto tak moc důležitého. Tak moc důležitého k mému růstu. Střípky z mojí minulosti, která byla někdy hodně bolavá, ale díky ní jsem tam, kde jsem a kde mám být. A když jsme se měli ve svým novým plášti zatočit, začala jsem intuitivně tančit. Juch!
Nela
Můj otrhaný šedivý plášť byl strašně těžký. Takový spíše špinavý hadr, jeho tíha mě táhla k zemi... Už to uvědomění mi vehnalo do očí slzy a já se rozplakala obrovskou lítostí sama nad sebou... Když jsem ze sebe všechno to, co mě tak tíží, začala stahovat, cítila jsem v rukou brnění. Při prvním odhození byly emoce velmi silné. Ale při druhém se mi začaly třást ruce a rozkašlala jsem se. Současně jsem začala vnímat obrovskou úlevu. OBROVSKOU!!!! Poslední odhození a ve mně byl najednou úplný klid... Ta úleva je nepopsatelná. Můj lehounký plášť zářil všemi barvami ranní rosy a já v něm tančila s lehkostí, jak už mi dlouho nebylo.

Na závěr jsem před očima viděla nádherné fialové světlo. A cítila v sobě jen klid... 🙏❤️ Uplynulo jen pár chvil, a já si uvědomuji, že mě přestala bolet hlava... DĚKUJI VÁM. 🙏❤️❤️❤️
Nela
Jako kulovej blesk, velký hustý. Já byla tak nasraná, že je tam furt něco, co mě drží zpátky a poutá k minulosti, že to šlo celkem samo! 😁😁 Ráda bych ještě něco skopala a rozbila, ruce byly trochu málo, nicméně může to dobře sloužit i jako rozchodová meditace, kdy vztek potřebuje uzdravit rány. Dobrý, dobrý! 😁😁😁🙏🙏💪 Díky!
Karol

Meditace Svalová relaxace

Po dnešním dni mi to velmi ulevilo, cítím mírné brnění nejvíce v nohou, ale jde to po celém těle. Skvělá zkušenost a děkuji za ni. ♥️
Bára
Technika je rychlá, jednoduchá, ale samotnou by mě nikdy nenapadla. Ten kontrast pro svaly, tah a relaxace, mě už včera při poslechu mile překvapil, meditaci jsem nedoposlechla a tvrdě roztečená a uvolněná usla. Dnes jsem si doposlechla konec, a myslím, že ta slova, co jsem včera vnímala už jen podvědomě, mně krásně pohladila snový svět. Jsou tam naprosto geniální. 🙏🏼❤️
Vendula
Teda, Terezko, to bylo boží, jak kdybych sundala kila a kila čehosi. Tak jednoduchý a rychlý a přesto účinný. Cítila jsem teda chvílemi velký vztek, ale o to víc mě to, mám pocit, nakoplo a pak „očistilo“. Třetí odhození za mě bylo nejsilnější, měla jsem úplně ztěžklé ruce a celá jsem se otřásla snad až do minulých životů, tak mi to přišlo. Následovala vděčnost a taková úleva. ❤️ Šla jsem spát jako vyměněná, děkuji za to.
Bára

Meditace Nebeský dech

Děkuji, že jsem mohla zkusit dechovou meditaci. Terky hlas mám ráda. Už sám o sobě je velmi uvolňující a pečující. Chvilkami jsem měla dojem, že mi klečí u hlavy a dýchá se mnou, je tu jen pro mne. Nechala jsem se vést „návodem, počítáním“. Velmi rychle to byl „můj rytmus dechu“. Končila jsem uvolněná. Tělo jako by zůstalo ležet a duši bylo lehko. Cítím klid. Upřímně se mi nechce ani vstát, a tak pár minut ještě jen tak ležím. 🩷
Klára
Musím říct, že je to supr uvolnění. Připadám si teď jak v takovém polotekutém stavu... Ani jsem nepostřehla, že meditace končí, prostě jsem dál dýchala a užívala si ten pocit, který jste svým hlasem navodila. Po meditaci mám na tváři slastný úsměv. Meditace byla veelice milá, děkuji Vám za ni. 🤍
Jitka
Jé, to mi přišlo krásně vhod. Děkuji! Nejprve mi nešlo držet 8 sekund při výdechu, ale pak jsem si na to zvykla a už bych tak nejraději dýchala celý den. 🤗 Dnes jsem neměla úplně nejlepší náladu, pocit, že vůbec nemám čas sama pro sebe. Ale jak jsem si meditaci pustila i mé dítě se uklidnilo a já se tak úplně zrestartovala 😉 a hned si zase sebe více užíváme. 💛
Míla
Terezko, bylo to krásné... 10 minut báječného uvolnění a vrácení se k sobě, ❤️😊 jak kdyby mi dechem vibrovalo tělo. 🙂
Veronika

Cena

Tuším, že tě to láká. Jinak bys tu už nebyl/a. 

Tak na kolik si tohle své know-how, vycházející ze zkušeností a mé 20leté praxe s myslí a vědomím, cením?

Cena za šest meditací, jedenáct technik a šest rozhovorů je 3 670 Kč + 21 % DPH. Celkem to je 4 440 Kč / 179 €.

Ovšem do neděle 2. června můžeš Lázně pro nervy získat s 20% zaváděcí slevou, takže to dělá 3 552 Kč / 144 € včetně DPH.

Tak teď je otázka, jestli ti to stojí za to.

Nechme se tedy překvapit, jestli se uvidíme v členské sekci, kde je veškerý obsah přehledně uspořádaný a je celý hned k dizpozici.

Dvě možnosti přístupu

Je možné zvolit dvě možnosti cesty Lázněmi pro nervy.

  • 1

Bez mého provázení

Buď bez mého provázení, kdy ti přijdou přístupy a obsahem si projdeš podle sebe.

  • 2

S mým provázením

S mou e-mailovou podporou, kdy ti budu 2× v týdnu posílat mail s návrhem, jakou meditaci a techniku můžeš zrovna ochutnat. Obsah budeš mít také přístupný všechen najednou. Já ti v tom jen udělám trošku řád a pošťouchnu tě k praxi. Celkem ode mě dostaneš ve 3 týdnech 6 mailů.

Uvědomuji si, že pro někoho jsou další maily ve schránce předmětem stresu, což jde přesně proti našemu záměru, tak dávám možnost výběru.

Cena je v obou variantách stejná. Stačí tedy zvolit, co je ti libo.

Do neděle 2. 6. můžeš do Lázní pro nervy vstoupit za přátelskou uvítací cenu. 

Namísto 4 440 Kč / 179 €  svůj vstup získáš za 

3 552 Kč / 144 €

Sleva 20 %

Možná tě napadá

Odpověď si zobrazíš klikem na otázku.

Musím meditace dělat v přesném pořadí?

Vůbec ne. Máš k dispozici řadu nástrojů s různými způsoby zklidnění nervové soustavy, a sáhneš po tom, co ti padne do oka. Každá meditace a technika udělá kus práce, a mým záměrem bylo, aby sis mohl/a vybrat a naučil/a se se svýma nervama samostatně pracovat.

Co když mi to nebude sedět?

Tak se nic nestane. Do 14 dnů od zakoupení nabízím garanci vrácení peněz. Napíšeš mi mail a já ti pošlu bez otázek peníze zpět.

Nemám zkušenosti s meditacemi. Je to i pro mě?

Troufám si říct, že ano. Meditace v Lázních pro nervy nejsou náročné a řešící. Jsou relaxační. Na to nepotřebuješ mít zkušenosti. Jen ochotu věnovat 10–15 minut denně čas jen sobě. A když ti mysl uteče, tak se vrátíš. Časem se budeš moci vnořit do prožitku hlouběji.

Jsem na antidepresivech. Mohu to zkusit?

Korektní odpověď je, že moje meditace a techniky nejsou uzpůsobené tvým aktuálním potřebám. Nemám na to vzdělání a ani zkušenosti s myslí pod AD. Zároveň, pokud tě to láká... je to seberozvoj. Jen je třeba jasně říct, že to není náhrada léčby psychických obtíží.

Je to i pro muže?

Ano! Meditace i techniky jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

Teď už myslím víš vše a já se na tebe budu těšit v Lázních pro nervy. 🙂 Naučím tě tam techniky, z kterých budeš mít užitek celý život.

OBJEDNÁVKA

Ve formuláři si zaškrtni tu položku, o kterou máš zájem (přístup bez, nebo s e-mailovým provázením). Přístup do Lázní ti přijde ihned po zaplacení. 

Do neděle 2. 6. můžeš do Lázní pro nervy vstoupit za přátelskou uvítací cenu. Namísto 4 440 Kč / 179 €  svůj vstup získáš za 3 552 Kč / 144 €.

Pokud bys s čímkoliv potřeboval/a pomoct, napiš mi.