Nyní mimořádný dárek

Pouze do soboty 24.02.2024 do půlnoci

PŮSTárium ZDARMA

Přidáte se do letošního PŮSTária, ve kterém spolu projdeme pěti dny přípravy, pak 24–48hodinovým půstem a následně si dáme ještě jeden den návratovky.
Vstup v hodnotě 484 Kč dostanete nyní k čaKRAJINĚ zdarma. 

 • Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?
 • Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?
 • Jsou ti čakry povědomé, ale chybí ti hlubší pochopení jejich kvalit?
 • Máš odvahu kouknout do zrcadla, které ti pravdivě ukáže, jak na tom energeticky jsi?

S tématem čaker si hraji přes 20 let a až teď, po smrti mého táty, přišel impulz, abych toto své poznání a zkušenosti předala dál. Tátův odchod mi zvědomil, že není nač čekat. Nechci jednou litovat, že jsem něco neudělala, nepředala to, co umím.

A také cítím velikou motivaci pomáhat ostatním na jejich duchovní cestě k přibližování se svému potenciálu, aby pak jednou na smrtelné posteli nemuseli litovat, že si nedovolili žít sami podle sebe.

Takže...

Milá ženo, tady ti nabízím

seriál osmi meditací, které tě vezmou do barevné krajiny. Čeká tě

čaKRAJINA

V ní:

Odkryješ kvality každé z osmi základních čaker.

Dostaneš příležitost uvidět, jaká omezení v každé z nich máš.

A samozřejmě také, jaké dary z jednotlivých čaker máš k dispozici.

Potkáš se se strážkyní každé čakry a necháš se unést její energií.

Chci, abys věděla, že vědomě NEBUDEME nic měnit, otevírat, zesilovat ani roztáčet.

Mám za to, že tvá vnitřní moudrost ví, jak potřebuješ mít jednotlivé čakry aktivní a otevřené.

Nicméně to, že UVIDÍME, co se v každé z nich děje, dá přirozeně, v laskavosti a v poklidném rytmu do pochodu jejich OPTIMALIZACI skrze UVĚDOMĚNÍ.

Není to tedy katarzní technika, která by odšpuntovala transformaci, která by byla divoká a bolestná. Je to laskavá návštěva jednotlivých místností našeho bytí, kde máme možnost prožít, kým jsme, kde jsou naše silné stránky a na kterých je naopak možno popracovat.

 Zároveň si dopřejeme dost času na to, abychom jednotlivé pokojíčky dobře prozkoumaly a integrovaly to, co z našeho setkání vyvstane.

Jak to bude probíhat

 • Nová meditace co tři týdny
  Meditace na jednotlivé čakry se budou otevírat po třech týdnech. Tím se nám vytvoří prostor 21 dní na dosednutí předchozí zkušenosti.
 • Afirmace ke každé čakře
  Abychom se udržely v tématu a podpořily laskavost integrace, nahrála jsem ke každé čakře minutovou afirmaci zaměřenou na témata, která každá čakra primárně nese.
 • Data
  První meditace a afirmace se ti otevře ve středu 7. února. Poslední – osmá – ve středu 3. července. Otevření nové meditace ti vždy připomenu e-mailem.
 • Systém poslechu
  Jednou za tři týdny si poslechneš meditaci a pak si můžeš následující tři týdny dopřát každodenní poslech afirmace. A tento proces se bude opakovat 8×.
 • Osmá čakra navíc
  Poslední, osmou čakrou, která nás propojuje s nad JÁ, uzavřeme naše cestování barevnými krajinami.

Za 21 týdnů uděláme po malých a bezpečných krůčcích hromadu práce.

Meditační seriál čaKRAJINA ti tedy nabízí:

Laskavou a něžnou pravidelnou praxi
(Jedna meditace každé tři týdny.)

Konzistentnost a postupný rozvoj od kořenů po korunu.

Vhled do sebe sama z různých úrovní.

Sebepoznání, které je prožité.

Odhalení souvislostí, co vše jednotlivé čakry ovlivňují.

Afirmační podporu.

Děkuju, Terezko, za další velejemný a ohleduplný ponor do nitra, tentokrát k samotnému zdroji! Kouzelné obrazy to byly a já se další den probudila s důvěrou ve svůj základ. Přestože teď procházím náročným obdobím změn, v minulých dvou měsících intenzivnějším, ten poslední lednový den, hodně rozlítaný, byl pro mě mnohem snesitelnější. A dnes jako by zimní krunýř povolil, zaplavily mě radost a vděčnost.

Eva

Ahoj, tak jo.
Moje druhá čakra je území deštného pralesa. Divoká, barevná a živá, ale ze začátku úplně ne. Vlhký vzduch, teploučko, nádherná zelená, liány a orchideje. Omamná vůně exotiky. Ale zpočátku bez života.

Na zlatém podnosu byla zlatá dýka a klíč. Nakonec jsem ani jedno nemusela použít. Strom, na kterém visel zámek, se mi ukázal sám a zámek už byl odemčený. Jen jsem sundala zámek a otevřela dvířka, kde se skrývala zlatá energie života. Ta se uvolnila a rozproudila při tanci, který se nesl v rytmu mého srdce, v rytmu samotného života. Jen moje kontrola a naučené chování neumožnily energii proudit, protože takhle se hodná holka přece nechová.

Děkuji, byla to jízda. Už se těším na další.

Síma

Dobrý večer, Terezko! Meditaci jsem si pustila a - upřímně - jsem měla trochu obavu, spíš větší, co při ní zažiju / zjistím. K mému milému překvapení jsem se ocitla v nádherném sadu a vinohradu a fakt to tam vše kvalitně zrálo ... byly to lány, nedohlédla jsem konce. V dalekohledu jsem uviděla majestátného jelena, díval se na mě a já se bála, že se vyděsí, když o mně ví, ale naopak, byl v klidu a poté se k němu připojila rodinka.

Dostala jsem dárek v podobě něčeho ve tvaru koule - rudé - asi tak velikosti kulečníkové koule, tu jsem si měla vložit do "ženství" vnímala jsem to něco jako výživu a ochranu, která tam už bude navždy, aniž by byla jakkoli cítit, ve zkratce - bylo to hustý DĚKUJI!

Šárka

A víš, co od čaKRAJINY nedostaneš?

 • Obecný popis toho, za co jednotlivé čakry zodpovídají (to ti během pár sekund poví Google).
 • Ani moje představy o tom, co si myslím, že jednotlivé čakry řídí.

Já ti nabízím PONOR do sebe, abys tyto informace získala PROŽITKEM a SEBEZKUŠENOSTÍ. To je pro duchovní poznání. To je to, co nám zůstane, když odložíme mysl.

Zmíním tu rovnou také kontraindikace

Strach
Pokud cítíš veliký strach z některé z těchto meditací, nelámej se. Občas je strach dobrým pomocníkem, který nám ukazuje, že ještě nejsme na něco zralí. Nechceme jít do energetického systému na sílu. Můžeš se zkusit vrátit za pár týdnů a uvidíš. Třeba už to bude jinak a strach se zmenší nebo úplně zmizí a meditace pro tebe budou laskavou cestou čaKRAJINOU.
Těhotenství
Ne že bych si myslela, že by meditace mohly ublížit miminku, ale přece jen pro jistotu doporučuji nechat energetický systém v klidu a počkat si po porodu.

Kudy čaKRAJINOU půjdeme

Začneme kořenovou čakrou, pak projdeme přes sexuální, následně čakru solaru plexu, abychom se posunuly do srdeční, pak se vnoříme do krční čakry, poté do čakry třetího oka, korunní čakry a poslední, osmé čakry, která nás všechny propojuje.

Zažijeme tedy své kořeny, smyslnost, sílu vůle, schopnost lásky, sebevyjádření a kreativity, vhledy, napojení na nad JÁ a duchovní aktivizaci a pak rozpuštění se v míse všehomíra.

Nezaručuji, že bude rozpuštění kompletní a trvalé, ale pokud půjdeš čakru po čakře, je pravděpodobné, že se i tvé duchovní prožitky budou prohlubovat a přitom zjemňovat.

A jaká je cena? 

Seriál osmi meditací, které tě vezmou do barevné krajiny čaKRAJINY,

jsem nacenila na 

2 730 Kč + DPH

(Dohromady je to 3 303 Kč.)

Běžně mé meditace stojí 390 Kč. To by za osm meditací vyšlo
na 3 120 Kč. Tady tedy dostaneš 7 + 1 zdarma.

Nyní mimořádný dárek

Pouze do soboty 24.02.2024 do půlnoci

PŮSTárium ZDARMA

Přidáte se do letošního PŮSTária, ve kterém spolu projdeme pěti dny přípravy, pak 24–48hodinovým půstem a následně si dáme ještě jeden den návratovky.
Vstup v hodnotě 484 Kč dostanete nyní k čaKRAJINĚ zdarma. 

Možná by tě mohla zajímat i

Harmonizace čaker hláskami

Je to jednoduché, příjemné cvičení na dvě minuty, kterým načechráš všechny své čakry, uvolníš hlasivky a vnoříš se do přítomnosti. Využijeme lehký pohyb a frekvenci samohlásek.

Jestli ti to zní dobře, můžeš instruktážní video s nácvikem harmonizace získat k čaKRAJINĚ za 

190 Kč + DPH

(Dohromady je to 230 Kč.)

 Ahoj Terez, dekuju za meditaci na 1. čakru. Ukázala mi, že ji mám spojenou se studem. V dalekohledu jsem viděla jenom limity v podobě tance, žádný využívaný potenciál. Jako dárek jsem dostala rudou růži, která představuje krásu a potřebu péče. Měla bych se zaměřit na vášeň v životě, možná si ji začít více všímat… Po meditaci cítím příjemné teplo spojené s brněním.

Hanka

Terezko, prožila jsem už spoustu Vašich meditací, ale takhle silnou jsem nečekala. Bylo to náročné. Krajina byla rozmazaná, neurčitá, na některých místech zřetelně krásná, na jiných spálená. Byl to pro mě šok. Pohled do dalekohledu mi dal pocítit emoce, které mě překvapily. Byl z nich cítit ten mlžný kouř v krajině. Při tanci se mi pletly nohy, cítila jsem malátnost. Celé tělo mi perlilo jak minerálka a oblast první čakry začala příjemně hřát. U žádné jiné meditace jsem to nezažila, vždy mi bývá spíš zima.

Na konci jsem měla v očích slzy. I přesto jsem se v tom místě cítila bezpečně a toužila jsem to tam dát do pořádku, ale neměla jsem sílu. Ještě budu potřebovat čas tenhle zážitek vstřebat. Zatím tomu moc nerozumím. Děkuji za možnost meditaci vyzkoušet, přišla mi jako do náruče ve skvělou dobu.

Zdeňka

Ještě zopakuji

PŘÍSTUP IHNED

Ihned po zaplacení dostaneš přístupy do členské sekce. Tam se můžeš zatím rozkoukat. Nebo si v mezičase projít Harmonizaci čaker hláskami.

HARMONOGRAM OTEVÍRÁNÍ

první meditace s afirmací se otevřela 7. února. Každá otevřená meditace ti otevřená už zůstane.

DALŠÍ MEDITACE PO TŘECH TÝDNECH

Každých 21 dní se ti v členské sekci otevře další okénko – další meditace s afirmací. Poslední, 8. čakru, otevřeme 3. července.

A ano, přidat se můžeš kdykoliv. Po zaplacení budeš mít k dispozici ty čakry, které už se otevřely v předešlých týdnech. 

Možná tě napadá...

Odpověď si zobrazíš klikem na otázku.

Vychází čaKRAJINA z nějakého systému?

Ne. Sama jsem prošla mnoha směry práce s energií a za mě je nej si tuto úroveň „osahat“ na vlastní kůži. Je mnoho možných učení, která se vzájemně popírají. V buddhismu jsou třeba jen čtyři čakry a mají úplně jiné barvy, než známe z jógy. Zvolila jsem hinduistický systém čaker, protože je tu nejrozšířenější a zažitý, ale i tak je většina poznání z čaKRAJINY ponechána na tvém vědomí, které ti přinese ty poznatky, které momentálně zapadají do tvé mozaiky. Systémy a přesvědčení jsou vedlejší.

Můžu naskočit později? Nemám teď vhodné období.

Určitě můžeš. Jednotlivé čakry se začnou otevírat od 7. února, takže když si koupíš čaKRAJINU v březnu, budeš mít otevřené hned první tři čakry. Bude na tobě, jestli si je budeš dávkovat (což doporučuji), nebo je všechny naskládáš do jednoho týdne.

Co když mě to neosloví?

Tak se nic neděje. Do 14 dnů od odemčení první čakry mi napíšeš mailem a já ti vrátím peníze. Může se stát, že tento přístup někomu nesedne, tak mi přijde fér dávat garanci vrácení peněz.

Bude k čaKRAJINĚ i FB skupina?

Nebude. Mám jen určitý objem pozornosti a momentálně nemám prostor na to, abych se věnovala skupině. Zároveň by tím vzrostla cena čaKRAJINY a byla by tedy méně dosažitelná. Meditace jsou nahrané s citlivostí a důrazem na bezpečnou praxi, takže je zvládnete každá sama ve svém čase.

Můžu se k meditacím vracet?

No jasně! Přístupy máš minimálně na 2 roky (ale nejspíš na mnohem déle, pokud bude fungovat internet) a každou meditaci si můžeš stáhnout k sobě do počítače. Myslím, že bude moc zajímavé si udělat opáčko po roce, protože tvé prožitky z meditací budou zase úplně někde jinde.

Potřebuju nějaké znalosti o čakrách?

Nepotřebuješ. Já tě povedu. A tvé vědomí ti ukáže, co je třeba.

Jaké máš zkušenosti s čakrami ty?

Mnohaleté. Začala jsem se s nimi seznamovat v roce 2001 a stále prohlubovala své poznání. Největší rozvoj jsem zaznamenala díky pránickému léčení, nicméně čaKRAJINA je postavená tak, že nepřebírá systémy z žádného specifického směru. Meditace skrze mě protekly a přinášejí, jak již bylo opakovaně zmíněno, VLASTNÍ PROŽITEK.

Kdo pro tebe meditace připravil?

Tereza Kramerová

Průvodkyně po krajině mysli. Meditací a hraním si s myslí se s vášní zabývám přes 20 let. Provedla jsem tisíce klientů jejich vnitřním světem a na základě těchto zkušeností se mi začaly ukazovat archetypální souvislosti mezi naším vědomím, nastavením mysli a tím, jak se cítíme na světě.

Meditace, které tvořím, nejsou vymyšlené dopředu. Vždy si dám záměr, a pak jen popisuji obrazy, které se mi samy nabízejí. Jsou to tedy živoucí prožitky pocházející z prostoru za myslí.

OBJEDNÁVKA

Pokud bys s čímkoliv potřebovala pomoct, napiš mi.